Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az eszemre vagy a szívemre...

Az eszemre vagy a szívemre hallgassak, ha túl sok minden érdekel és emiatt nem tudom milyen irányba induljak el?

Figyelt kérdés
A probléma elsődleges forrása, hogy magam sem tudom biztosan, hogy mit is szeretnék. Sok minden érdekel (légiutas kísérőtől a pénzügyekig), diplomás vagyok, de mégsem érzem, hogy megtaláltam volna a helyem. Ugyanakkor úgy érzem, hogyha nem a végzettségem szerint helyezkedek el, akkor feleslegesen öltem bele annyi energiát a tanulmányaimba, de boldog is szeretnék lenni és nemcsak muszájságból csinálni a munkát. Mit gondoltok? Hogy kell ilyen helyzetben dönteni?

tegnap 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a légiutas-kísérés az garantáltan nem egy kellemes, hosszútávú karrier. Kamaszálmodozás, nem életpálya. A többit próbáld ki, nem muszáj az elsőnél leragadni.
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A légiutas kísérő azért fordult meg a fejemben, mert ezzel szinte instant külföldön tudom találni magam, ha egy külföldi bázisra jelentkezem. A pénzügy mesterben én is nagyobb lehetőséget látok, de ha belegondolok, hogy utána meg egy monoton irodában kötök ki, akkor megint elbizonytalanodom.
tegnap 22:33
 3/3 Kroms ***** válasza:
100%
Ha komolyabb pénzt akarsz keresni, úgyis irodában kötsz ki. Kivéve, ha vállalkozol, de ahhoz nagyon kell érteni valamihez, hogy ne bukj bele, ill. nem árt, ha van legalább néhány milliónyi tartalékod.
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!