Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Na ez miért zavaró a pasiknak?

Na ez miért zavaró a pasiknak?

Figyelt kérdés

Tegnap néztünk pár videót egy munkához, és szembejött egy ismeretlen lány videója, amiben a nagyon csinos, és stílusos lány, egy férfi órát viselt.

És több pasi a társaságban (2X - 5X éves, diplomás férfiak) megjegyezte, hogy őket zavarja egy nőn a férfi cucc, pl. óra, napszemüveg, cipő, bármi.


Ez volt az a videó: https://www.youtube.com/watch?v=SZtaVJR9gbI



tegnapelőtt 21:31
1 2
 11/20 Katona Dius ***** válasza:
83%
Nekem idegen a dolog. Rendszeresen veszek férfi pólókat magamnak, vagy épp cipőt, mert a női cuccok gyakran agyoncsicsázottak, agyon flitterezettek, stb. Nem az én stílusom. És még se férjem, se apám, se öcséim nem mondták, hogy nőként nem kéne ilyet vennem.
tegnapelőtt 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
#11 mert nem heterok.
tegnapelőtt 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12. És akik a RÖVID HAJÚ nőket szeretik? Vagy a MAGAS (180+) nőket?
tegnap 00:08
 14/20 anonim válasza:
0%

Vannak jellegzetes női kiegészítők, amik már önmagukban szexik. Felvesz ilyeneket egy nőiességében hátrányt szenvedő hölgy, sokat javíthat rajta.

Valószínű egy igazán nőies nőn, lányon nem ront sokat egy férfi kiegészítő.

Nekem mégsem jönne be, nálam egy nő legyen 100%-ban az.

Nálam már eleve a "gizdáskodó" nők is kiverik a biztosítékot, akik macsóskodnak, férfiakkal versengenek. Terepjárókban feszítenek, meg ilyen beteges negatív megfelelési kényszerben szenvednek, fene tudja miért.

tegnap 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
"Nekem mégsem jönne be, nálam egy nő legyen 100%-ban az." A nők 99,99%-a nem neked akar megfelelni, és nem egyedül a te szubjektív véleményed határozza meg mások nőiességét, ízlését.
tegnap 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha én egy férfi vagyok, női fehérneműt és bikinit hordok, akkor ezek szerint senkinek egy rossz szava nem lehet rám.
tegnap 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#12:

Húzzál már el innen te homofób netcigány.

tegnap 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Katona Dius ***** válasza:
100%

Nem lehet. Hordjad csak kedvedre.

Hát én meg 14es, biztos nem kezdenék olyan pasival, akinek attól lekókad a cerka, ha nem cukcsi mukcsi ruciskában billegek a 10 centis sarkakon.

Sőt képzeld el, karatézok évek óta, előtte évekig kungfuztam. Én az a tipik macsóskodó nő vagyok, és képzeld el, férjemnek ettől nem lett kisebb a cerkája.

tegnap 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Most vettem magamnak Sinsayben kisfiú pulcsit (30-as nő vagyok), mert a felnőttből az XS-es is lógott, a kislányosak meg nem tetszettek. Senki nem mondja meg, hogy kissrácoknak készült.


Csak egy ruha. Elkezdhették volna felnőtteknek is árulni, és akkor felnőtt ruha.

tegnap 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de engem nem zavar.

Sőt, pár nagyon kirívó példától eltekintve hatalmas hülyeségnek tartom, hogy mindent divat nemekhez kötni.

tegnap 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!