Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dohányzó emberek elviselése...

Dohányzó emberek elviselése munkahelyen? Hogy ne legyek kirekesztett?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni, ha egy uj csapatban mindenki dohanyzik, akik emiatt nagyon jol osszekovacsolodtak, en viszont nem birom kibirni a cigifustot, es nem is akarok csak ugy acsorogni mellettuk.

Vagy pl. tudom hogy el kell ernem a vonatomat (orankent jon), es amikor mennek haza es setalok el a cigis banda elol, megkerdezik, hogy nem varsz meg minket, mire en jaj de sietek a vonathoz, mire mondjak, hogy: oke oke, de ugyanakkor olyan sz*ralalnak erzem magam, hogy leleptem.

Valahogy nagyon rossz ez igy…


ma 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

De mit kell elviselni rajtuk? Gondolom nem az orrod alá fújják a füstöt, az meg nehogymár zavarjon, hogy ők jóban vannak...


Ha szeretnél velük ismerkedni, akkor néha csatlakozz hozzájuk. Én sem dohányzom, de néha lemegyek a cigisekkel dumálni. Ha meg ennyire nem bírod a füstöt, akkor ez van.

ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd megszokják hogy te nem állsz le, nem állsz be közéjük. Egy idő mulva màr nem szólnak.
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem lényegtelen, ki dohányzik és ki nem. Én eleve egyedül indulok szünetre, mert nincs kedvem kérdezősködni, jön-e valaki. Kb fele-fele arányban eleve van kint valaki vagy jön, ha nem, akkor nyomkodom a mobilom. Jóban vagyok a dohányosokkal meg a nem dohányosokkal is.
ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!