Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen mit éreznek azok...

Munkahelyen mit éreznek azok a kollégák akik bunkók, kirekesztik az embert, köszönésre se méltatják majd még ők vannak felháborodva?

Figyelt kérdés
Bunkó munkatársak, akik az új kollégát olyan "kedvesen" fogadják, hogy nem akarják befogadni és nem is hagyják, hogy beilleszkedjen mert esélyt sem adnak, direkt kirekesztik, levegőnek nézik, nem köszönnek neki, majd mikor a kirekesztett illető ezt viszonozza, tehát ő sem köszön többé mert felesleges, és ugyanolyan bunkó lesz velük ő is, még azok a bunkók vannak megsértődve és hordják el az új kollégát minden szarnak?

júl. 10. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress okot erre. Az emberek egy része (reménykedjünk, hogy csak kisebb része) olyan bunkó, hogy normális ember nem is bírja megérteni, mit miért csinálnak.
júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Remélem pokolra kerülnek.
júl. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyeneknek kell az újabb vakcina hogy "meggyógyuljanak"!
júl. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fellelhető itt gyk-n is jópár hasonló egyed, alapvető kommunikáció náluk a tahó stílus, de ha valaki hasonlóan reagál, meg vannak lepődve.

Neked legalább ott a lehetőség, hogy a szemébe nézel, és elküldöd a jó édes pipacsos rétre.

Várják ezek a hulladékok, hogy behódolj nekik, és tudjanak irányítgatni.

júl. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
32%
Olyasmi helyen vagyok, mint a kérdező. Igaz, hogy a társaság nem túl befogadó, de kettőn áll a vásár, az új kolléga nem véletlenül nincs befogadva, és észre sem veszi magáról, hogy sértő a stílusa.
júl. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem csak úgy nem csinálnak ilyet. Ahhoz úgy kell viselkedned. Nálunk is volt egy olyan csaj, akihez a végén hozzá se mertünk szólni meg köszönni se köszöntünk már, mert paranoid volt. Egy segíthetek valamiben? Kérdésbe is rosszindulatot feltételezet. De ő váltogatta is egyfolytában a munkahelyeit, mert mindenhol rossz emberek vették körül állítása szerint...
júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez alapvetően 2 dologtól függ. Az hogy milyen az adott munkahelyi környezet emberi kapcsolatok szempontjából, és az hogy te ebbe mennyire illesz bele.
júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szimpatikus azzal nem haverkodok.. de nemizgat ha o se szol hozzam, sot. Miert zavarna? Legalabb nem untat, nem faraszt, nem kell allandoan leepiteni meg kioffolni. Nem ertem, hogy miert jon oda vki dumalgatni ujra es ujra mikor egyertelmu hogy nem birom
júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6

Ez nem mindig igaz. Velem azért voltak szemetek (utólag derült ugyan ki), mert amikor felvettek az osztályra, akkor egyik hp kitalálta, hogy miattam nem jöhet vissza a kedvenckéjük gyesről.

Ezzel nem tudtam mit kezdeni.

júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9: Velem meg azért, mert még szülőkkel laktam, és így sokkal jobban kijöttem ugyanabból a minimálbéres fizuból, még félre is bírtam rakni. Evvel úgyszintén nem lehetett mit kezdeni.
júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!