Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cuki vagyok emiatt?

Cuki vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Idén laza az orarendem. Emiatt dolgozom egyetem mellett. Heti 8 órát dolgozom es két nap. Alapszakon tobb oram volt es akkor sokkal tobbet dolgoztam. Egyetem elso eveibe kb belebetegedtem mert olyan nehez volt. Most az utolso evemben nem akarom ezt atelni és lazabbra vettem a figurat+ kapcsolat is már jo lenne ha összejönne. De egyben cikinek tartom hogy nehany szaktarsam heti 16 orat dolgozik én meg csak ennyit.Ami kell pl gyógyszerekre meg ruhára meg arra h fizessen a szolgáltató számlákat. azt megkeresem magamnak. A szüleim meg a kaja részben támogatnak.

ma 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ciki* elírtam
ma 12:36
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem ciki. Van aki egyáltalán nem dolgozik egyetem mellett. Foglalkozzon mindenki a saját dolgával
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Cuki vagy, hogy ezt cikinek érzed.


Nem ciki, ha neked így is megfelel és a szüleidnek is.

ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ők nem csinalnak problemat ebbol. Másodikos koromban majdnem pszichológusnal kötöttem ki annyira tulhajtottam magam. Lehet még orulnek is h lazabbra veszem
ma 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem, semmi ciki nincs ebben. A szuleid rendesek es normalisak lehetnek. Az irigyekre, karrogokra meg ne hallgass!
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!