Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek az olaszok?

Milyenek az olaszok?

Figyelt kérdés

Volt egy éjszakás kalandom, és terhes lettem.

El mondjam neki?



ma 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Ezek szerint termekenyek
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha egyéjszakás kaland, akkor honnan tudod biztosan hogy ő az apa(jelölt)?
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem élek kicsapongó életet, Nincs senkivel nemi életem. Az olasz férfi , sajnos egy meggondolatlan ötlet volt. Teszem hozza, hogy 1 éve nincs senkim.
ma 10:57
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

#3

Ó, hát ez pech. Vagyis hát attól függ hogy kiféle-miféle az olaszod, pld nős-e vagy szabad, van-e munkája hogy fizetni tudja a tartásdíjat, stb...

Mondjuk a koleginám, aki 3 évet dolgozott Olaszországban azt mondta hogy a többségüknek (főleg a délieknek) meglehetősen ódivatú elképzeléseik vannak a családi életről, ezért inkább egy idő után nem is próbálkozott összejönni velük, hanem hazajött és itt talált normális társat magának, akihez aztán férjhez is ment.

ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, Milánóból jött.

Ennyit tudok róla, de nagyon kedves volt..

ma 11:19
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít ezeknek a mai nőknek akármi is?

Bakkki 😂😂😂 ezek a mai csajok kegyetlenek még egy kv, vacsora semmi nem kell nekik, hogy dobják a rongyot magukról. Beszélgetni se kell velük és már hopp bent is a virsli. Lefogadom a nevét se tudod de a kolbászkája mérete milliméterre pontosan bevésődött a memóriádba.

Szégyenek ezek a mai csitrik.

ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Vicces vagy, ne magadból indulj ki
ma 12:02
 8/16 anonim ***** válasza:

Mivel nem nő vagyok így nehezen indulhatnék ki magamból ezzel a témával kapcsolatban te észlény.

Bár erősen kamu szagú a kérdés de azért itt vagyok boldogítani. 😆

ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#5: „Milánóból jött”


Akkor legalább munkája az van, nagy valószínűséggel...

ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9

Ezt miből állapítottad meg? Kint a munkanélküliből vagy a kérdezőhöz hasonló buta nők lehúzásából is meg lehet élni.

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!