Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is bőven elég...

Szerintetek is bőven elég lenne, ha nyáron ilyen meleg lenne mint most (22-26 fok)?

Figyelt kérdés
ma 11:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A Balatonon kívül nem vagyok hajlandó más élővízbe bemenni, de mivel már az sem olyan hangulatú, mint a 80-90-es években, nem hiányozna.
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"lelkemnek is jobb, ha süt a nap, meleg van, kék az ég és csivitelnek a madarak"


Hát ez pont a tavasz. Nem a nyári pokol, ahol kimész és máris a szemedbe folyik az izzadtság, és egyből az árnyékos helyet keresed.

ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
itthon, kocsiban, munkahelyen, üzletekben van klíma... tengerpartra meg kell a 35 fok.
ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

#12

Ne magadból indulj ki kérlek. Én speciel nem keresem az árnyékot és a nyári kánikulát is teljesen jól bírom.

ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
34%
14. Akkor irány a földek, kapálni!
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15

Nagyon alacsony értelmi és érzelmi szinten vagy, tiszta óvoda.

ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16 Pedig jogos amit mond. Ha ilyen őstehetség vagy a kánikulában végzett bármilyen munkában, kár lenne elpazarolni valami légkondis munkahelyre.
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja én nem a 15 voltam hanem egy új hozzászóló (17, 18)
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#17

Miért lenne jogos? Ti mi alapján küldtök engem ki a földre dolgozni, csak azért, mert jól bírom a meleget? Annyira szánalmas, hogy itt nyihelegteg ezen. Inkább menjetek ki ti, hisz inkább nektek való, sem mint nekem.

ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az alapján hogy jól bírod a meleget, ezért ez a munka neked való lenne. Közben hallgathatsz hangoskönyvet is, nem fogsz nagyon unatkozni.
ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!