Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozó nők, nektek milyen a...

Dolgozó nők, nektek milyen a reggeli rutinotok? Mikor keltek? Mikor indultok?

Figyelt kérdés

És ebben az intervallumban mit csináltok? Mivel telik a készülődés?

Megmondom őszintén, 33 éves létemre még mindig kàosz és kapkodás szinte minden reggelem munka előtt, pedig gyerekünk sincs. Kíváncsi vagyok hogy mások hogyan csinálják.


tegnap 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Párom 5.30kor kel, én általában kapok egy félálomban puszit.

Nekem reggel 6os ébresztőm van, de általában 6:30-7ig kinyomom.

Ágyban kávézás, reggelizés, netezés 7:30-8g.

8-9:30ig elkészülök, felöltözök, fogmosás, smink, haj stb.


10:30ra járok dolgozni, az úgy 35 perc, de van hogy kimarad a busz, szóval inkább korán érjek be, mint késsek.

ma 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keddtől szombatig járok be dolgozni; ilyenkor 08:00-kor kelek és 09:30-ra kell bent lennem. A készülődés nagyjából egy órába telik, ebbe beletartozik egy zuhany, öltözködés, fogmosás, fésülködés és egyebek. Reggelizni nem szoktam, legfeljebb egy croissant-ra vagy hasonlóra van igényem, ellenben a kávé az kötelező. A párom is ekkortájt indul dolgozni, szóval általában közösen készülődünk. A munkahelyem gyalog húsz perc sétára van, szóval kényelmesen beérek.

25/N

ma 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha reggel megyek dolgozni, akkor 4:15-kor kelek. Mosdó, aztán arcmosás, fogmosás, sminkelés, dezodor, parfüm stb. Felkeltem a párom. Utána öltözés és megyek kaját csinálni. Elpakolok mindent a táskákba. Aztán zoknit húzok, cipőt és indulás. Ha a hajammal is kezdenem kell valamit (vasalás vagy göndörítés) akkor 5-10 perccel előbb kelek fel. 5:15kor szoktunk indulni.

Nagyjából 15 percet töltök el minden szakasznál. :D

ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!