Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megérdemelt ez az eset?

Megérdemelt ez az eset?

Figyelt kérdés

Mai nap folyamán, testnevelés órára mentem átöltözni. Rózsaszín hosszú kardigán, rózsaszín sál, és szoknya, harisnya, magassarkú volt rajtam, meg egy fekete felső. Szeretek adni magamra, csajosan megjelenni, persze nem mindenki...A sminkem kimerül szempillaspirálban, púderben, és rúzsban. Egy 60 körüli tanárnő az iskolánkban végig mért majd összesúgott egy kollégájával, hallotam hogy mondta rám nézve szörnyedtséggel, undorral keverve hogy "hogy nézel ki" "mennyi vakolat van ezen"

majd ezután, az egész napom telibe bszódott. A legroszabb hogy ez a tanárnő régen osztályfőnököm volt, habár akkor sem bírt engem túlzottan, többször megalázott osztály előtt. Amikor hazamentem elmeséltem anyukámnak majd ő azt mondta megérdemeltem, mert szerinte rbancosan öltözködök, nézek ki. Ezek után, nagyon megharagudtam rá, ő persze csodálkozik ezen. Úgy érzem elbuktam emberként, nekem ez kijárt? Aztán, amikor apukám meghallota ő nem mondott semmit.



ma 18:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%

Ha te jól érzed magad abban, amiben vagy, akkor ne hagyd, hogy más döntse el, hogy mit vegyél fel. Senkinek semmi köze hozzá.


Persze én magassarkúban biztos nem mennék be az iskolába, de te tudod. A ruhával kapcsolatban csak annyi, hogy ha nem annyira rövid, akkor rendben van. És rengeteg sminkelő lány van, szóval azzal sincsen baj.


Hát a volt osztályfőnököd pedig egy öreg néni. Azoknak mindenféle bajuk is van, persze tisztelet a kivételnek.


Ha az anyukád szerint r*bancosan nézel ki, akkor hogy miért enged el úgy iskolába, ezt nem értem. De szerintem jogosan haragszol rá, mivel azért mégiscsak a lánya vagy, és ő nem a legkedvesebb választ adta.

ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

lol


Nem, nem járt ki a rossz érzés, a megalázottság érzése. Ez a tanár ha már többször csinált ilyet, akkor nyilván rosszindulatú, sokat nem ér a véleménye, kár a kedvére járnod azzal, hogy szívre veszed. Eleve aki felnőtt létére így beszél egy gyerekről, főleg tanár létére. Az egy trágya alak.


Ettől függetlenül lehet sok a smink és a felhajtás, egy suliba. Főleg ha tesi is van aznap. Tesin a leizzadás nem okoz problémát a sminknek?

ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha az iskola szabályzata nem tiltja az ilyen öltözéket és a sminket, akkor semmi gond nincs. Persze a magassarkú meg a rövid szoknya (bár nem írtad, a tied mennyire volt rövid) tényleg nem túl praktikus iskolába, de ha neked jó, akkor hadd legyen.

A tanárnővel én nem törődnék a helyedben, anyukád reakciója viszont tényleg nem volt szép. Ha ez a véleménye, közölhette volna kimértebben is.

ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Gáz az öltözéked ennyi idősen ez van.
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Meg, mert plázapicsa vagy.
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Valszeg a tanárnő és az anyukád is szeretne csinos lenni, ezért van ez.

Csak nevesd ki őket

ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem jár ki, de erre lehet számítani, ha kirívóan öltözködsz. De azért nem kell annyira adni egy halálhoz közeledő ember véleményére ennyire durván, nem neki akarsz tetszeni. Ő korában a világháborúk előtt nem jártak így a nők, ezért gondolom furcsálja.
ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Misery ***** válasza:
19%
Ti betegek vagytok, ezekben mi a gáz? :D
ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
4-es, miért kedves négyes számú, "anonim" mikor szeretnéd óhajtanád, hogy felvegyem eme ruhadarabokat? Akkor amikor már a sírban fetrengek? A többi primitív megjegyzésre inkább semmit sem mondok.
ma 19:03
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a leírt szett elég ízléstelen így elképzelve. Nem csinos, nem kirívó, hanem egyszerűen ízléstelen és összevissza. Kardigán magassarkúval :/

Ettől függetlenül a tanárnak nem illik hangosan véleményt nyilvánítani. A szüleidnek lehet.

ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!