Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valamennyi,...

Miért van az, hogy valamennyi, a nyilvánosság számára megnyitott intézmény (bevásárlóközpont, mozi, színház, szakorvosi rendelő, könyvtár) közül az egészségügy intézményekben, (orv. rend., kórház) a legelhanyagoltabbak a mosdók?

Figyelt kérdés
Ez Bp. szinte mindenütt így van, ahol jártam. A színház, mozi, könyvtár mosdója is ingyenes.

#mosdók állapota
szept. 19. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A kórház állami intézmény, szerintem csak közfoglalkoztatott takarítót vehetnek fel, mint az iskolák. Az lósz*rt sem fizet. Onnantól kezdve, hogy nincs megfizetve, csak olyat tudnak felvenni, aki vagy tojik rá, vagy igénytelen.
szept. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ez nem így van. Igaz én nem budapesti vagyok, megyeszékhelyen élek. Van több klinika is, nem is voltam mindegyikben. De ahol voltam, ott normálisak a mosdók. Ahol betegként voltam pár napig, ott pl. naponta többször is takarították a mosdókat.

A többi is olyan, amit felsoroltál, hogy mindenhol más. Ahol sok ember megfordul, ott nagyobb eséllyel lehet koszos, pl. bevásárlóközpont. Már sokszor jártam úgy, hogy azonnal fordultam is ki, mert elég durva maradványok voltak a WC-ben vagy a WC-n.

szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Med_fet_ati ***** válasza:
100%
#2 nagyon változó a hozzáállás. Voltam én is olyan vidéki klinikán, hogy le a kalappal, szép rend tisztaság. És voltam olyanban is, hogy pár éve épült, de már egy pöcegödör kb. a karbantartás és a takarítás hiányából adódóan. Költségkeret mindenütt ugyanannyi, nem ezen múlik.
szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az állami fenntartású, nincs pénz normális körülményekre.
szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
4: Nem így van. Pont leírtuk, hogy mindenhol más, nem az anyagiakon múlik.
szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

#5

De így van, és ez nem változik attól hogy írsz valamit :) állami fenntartású közintézményben dolgozok, ismerem az állapotokat :)

szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a kórházba a csöveseket is muszáj beengedni, máshonnan ki szabad őket hajítani.
szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Nálatok lehet, hogy rossz, de mindegyik olyan.
szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8

Nálunk pont nem olyan vészes, általánosságban beszéltem a rendszerszintű problémákról.

szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: És te mindenhol jártál már? Vagy felétek ennyire rossz a helyzet?

Ahol én élek, ott teljesen normális. Bevásárlóközpontokban sokkal rosszabb, mint eü. intézményekben.

szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!