Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak arra a kérdésre...

Mit mondjak arra a kérdésre hogy mit csináltam ma?

Figyelt kérdés

Semmit, de nem akarok egy semmittevőnek tűnni aki egésznap rohad.

Mit hazudjak?


szept. 16. 20:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Játszottam, olvastam, takarítottam kilőve.
szept. 16. 20:34
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezz vissza, hogy miért szeretné tudni. Ugyanis azokra a kérdésekre, amiknek nem tudni a célját és csak a kíváncsiskodásról szólnak, nem kell válaszolni. Ezt nevezzük határhúzásnak.

Ha nem megy, akkor kommunikàciós tréninget kezdj el. Akkor legalább lesz mit válaszolnod.

szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Ne hazudj. Ha belekérdeznek egy hazugságba, akkor addig fogod építeni a nem létező életedet amíg bele nem zavarodsz a történetbe? Előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy csak mese volt az egész.


Azt mondod bicikliztél, erre elhívnak együtt biciklizni miközben nincs is biciklid. Mit csinálsz? Elrohansz venni egyet 100 ezerért, vagy elkezded a változatos kifogásokat gyártani hogy most épp miért nem jó? Azt sem lehet a végtelenségig csinálni.

Vagy azt mondod hogy edzettél, gyúrtál, elmentél futni 2 km-t. De amikor olyanba kérdeznek bele amiről fogalmad sincs (milyen gépen edzettél), vagy szintén szerveznének egy közös programot és nem derülhet ki, hogy már az ajtókereten sem férsz ki anélkül, hogy lapra nem fordulnál, vagy annyi erőd nincs, hogy ne fulladj ki egy lépcsőforduló mászásakor, akkor csak kínosabb lesz a vége.


Nincs mindenkinek színes-szagos-izgalmas élete. Ha te ennyit hozol ki belőle, akkor te ez vagy. Ne színezd ki.

szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor vagy azt mondom, hogy "semmi különöset", ami nem mindig jó taktika, vagy én is visszakérdezek, hogy "miért kérdi".
tegnapelőtt 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!