Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma voltam a nővéremmel étterem...

Ma voltam a nővéremmel étterembe és azt hitték hogy járunk és ez már nem az első alkalom, miért hiszik mindig azt hogy járunk??

Figyelt kérdés

Már többször elő fordult már hogy egy párnak hisznek minket. Mind ketten lányok vagyunk, csak annyi hogy nekem fiúsabb a stílusom, de nem vagyok meleg vagy ilyesmi.

Ma is mikor kaját rendeltük akkkr a pincér megkérdezi "és a barátnődnek mit hozhatok?" (nem magyarban élünk)

Utánna ő is momdta mit kér, de ez nekem akkor is olyan furcsa, hogy már a lányok nem is öltözhetnek fiúsan mert egyből 'meleg" lesz...



szept. 12. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőnél miért párkapcsolatra gondoltál? Sima baráti kapcsolatnál is barátnőnek nevezik.

Vagy ha nem magyarul hangzott el, akkor pontosan mi volt?

Szerintem simán félreértetted a pincér szavait.

szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnő nem csak párt jelenthet, hanem barát barátnőt is.
szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idős vagy, de a barátnő szó nem feltétlenül jelent párkapcsolatot, ezt csak te látod bele ebbe az egészbe, de túlságosan.
szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt már ilyen hogy párnak néztek a nővéremmel.:D

Egy év van köztünk.Vicces volt.

szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!