Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40-es pasi vagyok. Elmennék a...

40-es pasi vagyok. Elmennék a Balatonra strandolni tangás fürdőruhhában, de nincs kivel. Amíg a barátnőm megvolt, támogatott, de egyedül nem igazán merek. Meg hát unalmas is lenne. Hol keressek hozzá partnert?

Figyelt kérdés

szept. 1. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem hogy aki tangát hord strandon, az van annyira igényes, hogy szőrtelenít mindent. A tanga csak szőrtelen testen mutat jól.
szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Exed különleges lehetett hogy ez bele fért neki
szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csajt vagy pasit keresel? Vagy mindegy?
szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
szept. 2. 04:36
 15/17 A kérdező kommentje:
Lehet csaj is, pasi is. Nem vagyok szőrös, és Kövér sem.
szept. 2. 04:39
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
#14 Azt írja az oldal, hogy férfi szexi bikini. Hát ne haragudj, de ez a bugyika minden, csak nem férfi öltözet. Ennyi erővel az összes miniszoknya is férfiaknak való...
szept. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Csak elárulom hogy akik arra vetemednek hogy tangát hordanak férfi létükre azok általában adnak magukra és szőrtelenítenek és nem zsíros dísznók, így teljesen vállalható ahogy kinéznek strandon tangában.
szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!