Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha saját erődből lettél...

Ha saját erődből lettél jómódú, akkor lenézed a szegényeket?

Figyelt kérdés

aug. 30. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit ertesz pontosan jomodu alatt?
aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem nézek le az anyagi helyzete miatt. Bár rajtam nem látszik, hogy jobban állok anyagilag, mint a többiek.
aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig arról beszélünk, hogy (nem) lehet havi 75 ezerből megélni?
aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, inkább csak sajnálom őket. Kis erőfeszítéssel akár ők is lehetnének ott ahol én.
aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

3-as, szerintem igen. :D

Nem a szegényeket nézem le, hanem a kormányt...

Nyilván minden ember saját sorsának kovácsa, de azért Orbán urunk sem segít, hogy ne keljen sok embernek nélkülöznie.

aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Minden ember pénzforrás lehet. Senkit nem nézek le. Ráadásul azt szerettem, ha a körülöttem élők is jól élnek, így mindenkit támogatok, akit csak lehet. Szerencsére nagyon sok a tájékozatlan ember, így a tudásom értékes, szeretem a buta embereket. Nagyon sok mindenben én is tök hülye vagyok, így sokszor az én dolgaimban járatlan emberekkel kell beszélnem, ha tudni akarom, amit szeretnék.
aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

"Ha saját erődből lettél jómódú, akkor lenézed a szegényeket?"

Általában nem foglalkozok velük.

De ha látom, hogy valaki a kukában keres értéket, annak szoktam neki adni párszáz forintot. Az ő "boldogságszintjét" biztosan jobban emeli, mint az enyémet, ha megtartom.

Egyébként nem tudom, hogy jómódú vagyok-e. Az biztos, hogy sokszorosan nincsenek anyagi gondjaim.

aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért senkit nem nézek le, mert szegény. Azokat nézem le akik hülyék mint a shegg. A két halmaznak a metszete mondjuk jelentős…
aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem néznék le senkit.

Nincs mire és viszonyítási alap sem lenne, - akikhez képest "jómódúnak" könyvelhetném el magam.

A munkahelyeken, erőszakszervezeteknél is alapvető probléma, hogy akik következetesen lenéznek másokat, azoknak nem futja az intelligenciájukból arra, hogy felfogják: ha nem lennének nálam alacsonyabb beosztású emberek, nem lehetnék a főnökük, nem lehetnék az, aki vagyok, nem élhetnék emberhez méltóbb szinten náluk. Sokuknak magas ez a léc!

aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!