Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezted magad valaha kellemetl...

Érezted magad valaha kellemetlenül gyerek miatt?

Figyelt kérdés
Olyat mondott vagy csinált akaratlanul is ami neked volt kellemetlen? Vagy csak olyan szituáció volt (pl meztelenül volt a jelenlétedben, vagy fordítva, te az ő jelenlétében) ami számodra kellemetlen volt?
aug. 29. 17:34
 1/5 anonim válasza:
69%
Strandon sokszor vannak meztelenül gyerekek, pedig már nem kicsik. A szüleik a hibásak ezért.
aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
#1: Ez pedig totál normális. A mi korunkban 8-10 éves korig nem hordtak a gyerekek fürdőruhát, senki nem csinált belőle ügyet. Ha te ebbe mást gondolsz bele, netán szexualitást is, akkor nálad komoly bajok vannak.
aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
88%
10 évesek már ne meztelenkedjenek nyilvánosan. Nehogy már én legyek a hibás, mert valaki nem vigyázz a gyerekére
aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
83%
Pl. amikor tömegközlekedésen zavar a gyerek, az nagyon kellemetlen. Régen naponta ingáztam távolsági buszon/vonaton, ahol ez rendszeres volt. Szerintem mindenki ismeri a szituációt, amikor random gyerek hangos, bámul az arcodba, rugdossa a lábad, ilyesmik. Ezek nekem nagyon kínosak és kétségbeesetten várom, hogy a gyerekkel lévő felnőtt csináljon valamit, miközben legszívesebben kivágnám a kölköt az ablakon.
aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tömegközlekedésen sokszor van ilyen, mint például, amikor visít a gyerek, de a szülők nem törődnek vele, vagy, amikor rugdossa az ülésed, a lábad, vagy mikor ilyen Bogyó és Babóca szintű mesét néz közel teljes hangerőn, nekem meg pont otthon maradt a fülhallgatóm.

Az is végtelenül kellemetlen, amit ráadásul egyre gyakrabban látok megint, hogy úgy hisztizik a gyerek, hogy közben a földre vágja magát és hangosan sír, vagy csúszik közben a földön.

Vagy, amikor boltokban rendetlenkednek. Valamelyik nap egy kisboltban voltam, közben az anyuka pár sorral arrébb röhögött az egyik eladóval, a gyerekek meg a kasszák körül rohangáltak, összetapogattak egy rakat dolgot. A vége az lett, hogy addig ment a dolog, míg fel nem borítottak egy sor Kólát, erre megijedtek és elfutottak. Ott már a kasszásnak is elege lett ebből.

aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!