Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legostobább dolog...

Hoshihusija kérdése:

Mi volt a legostobább dolog amit valaha hallottál akárkitől?

Figyelt kérdés

Nekem pl. az, hogy régen unalomból beszélgettem egy amerikaival a neten majd megkérdezte honnan származom. Elmondtam neki, hogy Magyarországról majd annyit kérdezett vissza (angolul) hogy:

"Nahát! Van egy magyar származású ismerősöm, Magyarország itt van Amerikában, nem?"

Elmondtam neki a csúnya igazságot ,hogy Magyarország Európában van. Erre annyi volt a válasza,hogy akkor biztos ott is angol az államnyelv..

Fájt, nem is kicsit.


aug. 27. 17:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9 Ha már itt tartunk: Nyíregyházi származású vagyok, ami 100+ ezres megyeszékhely. Egyetemen Esztergomi szobatársam halál komolyan feltette a kérdést, hogy "Nyíregyházára mennek vonatok? Nem is tudtam".


Szóval erről ennyit... :D

aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igazából szó szerint minden és bármi, ami a Fidesz propagandájából származik, vagy, amiket a hívőik hordtak össze.
aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm exe"Azért nem szabadna a nőknek nagyfarkú férfiakkal lenni, mert kitágulnak akár egy alkalomtól is, mert ha az egyszer kitágul, többet nem megy vissza.

Barátnőm megkérdezte, hogy szerinte szülés után akkor ugyanakkora marad a hüvely, mint abban a pillanatban, mikor kijött a gyerek?

Válasz:"Nem, mert a gyerek kifele jön, azután tud regenerálódni, de ha befele megy valami, akkor nem"

Évekig emlegettük.

aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!