Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legostobább dolog...

Hoshihusija kérdése:

Mi volt a legostobább dolog amit valaha hallottál akárkitől?

Figyelt kérdés

Nekem pl. az, hogy régen unalomból beszélgettem egy amerikaival a neten majd megkérdezte honnan származom. Elmondtam neki, hogy Magyarországról majd annyit kérdezett vissza (angolul) hogy:

"Nahát! Van egy magyar származású ismerősöm, Magyarország itt van Amerikában, nem?"

Elmondtam neki a csúnya igazságot ,hogy Magyarország Európában van. Erre annyi volt a válasza,hogy akkor biztos ott is angol az államnyelv..

Fájt, nem is kicsit.


aug. 27. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán ez:

"Az egészséget veszélyeztető,illetve tartós károsodást eredményező beavatkozásokat meg kell csinálni."

[link]

aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Akik a "nem tudják hol van Magyarország" dologgal érvelnek azoknál kíváncsi lennék, hány országra tudnak rámutatni a térképen vagy meg tudják-e mondani melyik hol van egyáltalán.


Világviszonylatban nézve Magyarország lófing a jelenlegi formájában a 9 milliós lakosságával.

aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Illetve fordított esetben kíváncsi lennék, hány magyar tudná megmondani hol van mondjuk Minnesota vagy Colorado :D
aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármi ami Fidesz propaganda.
aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es, Nyunyóka néni termékeny volt, nekem ez a kedvencem tőle, az általad írt párja: „Arra kérem önöket, hogy mindent tegyenek meg annak érdekében, hogy megfertőződjenek és kórházi kezelésre szoruljanak, mert a kórházi ellátórendszer rendkívüli mértékű terhelésnek van kitéve.”

Szegény jeltolmács azt se tudta, mit mutasson, fennakad még a szemöldöke is:-)

[link]

aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

2


Egy ország jelentőségét nem csupán annak lélekszáma határozza meg..

aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Hungary országnév a hunok földjére utal" /Orbán Viktor/
aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A magyar embernek évszázadnyi időbe tellett, amíg a lovaglástól elgörbült lábával megtanulta az eke utáni egyenes testtartást, és leszokott arról, hogy gyönyörűségét lelje az asszonyok és a gyermekek lemészárlásában.”

/ Glatz Ferenc/

aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

2-es


Tekintve hogy ő másik kontinensről származik nem kell tudnia az egész vilagtérkép minden porcikájat, viszont szerintem elvárható, hogy ismerje sajátját itt ott! Ebből következik, hogy sejtheti mo. nem Amerikában található :)

aug. 27. 21:00
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ebből következik, hogy sejtheti mo. nem Amerikában található :)"


Amerika pontosabban az USA területileg kétszer akkora mint az egész Európai unió. Kíváncsi lennék, átlag ember fel tudja-e sorolni az EU tagállamait vagy akár csak Magyarország összes megyéjét... :)

aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!