Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen retek az éghajlat...

Miért ilyen retek az éghajlat Magyarországon?

Figyelt kérdés

Az év egy részében elviselhetetlenül meleg van pl. idén nyáron is folyamatosan 30 fok feletti hőmérséklet, a másik részében meg hónapokig hűvös és sötét. Van egy nagyon rövid idősáv áprilisban és októberben amikor kellemes a szabadban tartózkodni, 15-20 fok, napsütés, kis szellő, de nagyjából ez a 2 hónap élvezhető egész évben.

Régebben is ez volt a helyzet vagy az utóbbi időben változott meg drasztikusan? Miért telepedtek itt meg egyáltalán emberek, mondjuk 1000 évvel ezelőtt (államalapítás ünnepén aktuális kérdés...), amikor nem volt ennyi lehetőségük se hogy legalább a beltéri hőmérsékletet szabályozzák?


aug. 20. 17:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
Igen, időnként mindenhol vannak szélsőségek az időjárásban. De itt akorsem ilyen volt pár évvel ezelőtt!
aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Pontozzatok le nyugodtan klímaváltozás tagadó b*rmok, de ez még rosszabb lesz a későbbiekben. Bele sem merek gondolni mi lesz 20 év múlva itt... Nem tudom hány éves vagy, én 22. Biztos vagyok abban, hogy ha megélem akkor még az én életemben elindul a klíma miatt a migráció észak felé, mi is úton leszünk... Aztán eljön az az idő, amikor az emberiség már nem tud északabbra menni.
aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A hónapokig hűvös és sötét nem igaz, mert eléggé sok Napsütés van már télen is - plusz 10-15 fokkal.
aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%
12! Azért nem b.mozunk le másokat, mert nem úgy gondolkodnak ahogy én. És nem biztos hogy nekem van igazam.
aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
Alapjáraton osztom a véleményed, de klímaváltozás témában eljutottam már oda, hogy képtelen vagyok tolerálni azokat, akik még mind a mai napig képtelenek elismerni a számtalan tudós által megfogalmazottakat. Kongatják a vészharangot tudományos bizonyítékokkal karöltve, erre tipikus politikus dumákat benyelve tagadják az egészet az IQ huszárok... Önmaguk legnagyobb ellensége, majd a gyermekeik/unokáik szépen megköszönik nekik pár évtized múlva.
aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%
Vannak más tudósok akik teljesen másképp gondolják, mint pl. Miskolczi Ferenc. Világhírű atomfizikus. A NASA-t azért hagyta ott mert folyamatosan hamis adatokhoz kellet a nevét adni, és erre nem volt hajlandó. De vannak még.. Nem szabad hinni a médiának, és ez nem közhely. Sokmindent nemhittem volna korábban én sem, de felnyitották a szemem és olyan irodalmakat olvastam ami nem ma íródott. Elmondták nálam okosabb emberek honnan rendeljek könyveket, és valóban döbbenet elsőre, és pillanatok alatt megértettem és látom az összefüggéseket. Persze nem győzködök senkit. De évekig tartott mire a beprogramozott agyam kilökte a maszlagot.
aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellenek ehez könyvek, érzem a saját bőrömön. Felőlem vartyoghat a média akármit, a saját szememnek hiszek.
aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem magától melegszik hidd el.
aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván van 1-2 kivétel, de inkább hiszek a 90%-nak, főleg úgy, hogy az ember a saját maga is tapasztalja, ember nézz már szét a világban...

És ne gyere te is azzal, hogy mindig is volt klímaváltozás, mert a falramászok. Nyilván volt mindig is, a különbség, hogy NEM ILYEN MÉRTÉKBEN. Ilyen mértékű felmelegedés, ami az ipari forradalom óta megy NEM VOLT még a Föld történelmében.

Miskolcziról pedig csak annyit, hogy egy szélhámos, aki ha tényleg az igazságot mondaná a NASA-ról már rég kicsinálták volna, de mivel konkrétan csak kiröhögik hagyják, hogy megvezesse azt a réteget, akiket sikeresen át tud vágni. Kis pont ő ahhoz, hogy a NASA foglalkozzon vele, ha tényleg igazat mondana már rég baleset érte volna...

aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Legyen igazad.
aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!