Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Instagram bemutatkozásba mit...

Instagram bemutatkozásba mit írjak? Tudnátok írni tippeket?

Figyelt kérdés

aug. 14. 23:24
 1/3 anonim válasza:
59%

Esetleg a korodat, hol tanulsz, horoszkóp, ha van párod akkor őt is jelöld meg,vagy valami tinis idézetet. Legalábbis én ilyesmiket láttam. Nekem elég egyedi biom volt szóval myugottan fejezd ki magad legyél random ha úgy érzed.

Vagy talán nézd meg a barátaid bioját hátha tudsz belőle ihletet meríteni.

Remélem tudtam segíteni.

aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbbeknél kort, teljes nevet, jelenlegi iskolát, valamilyen számukra fontos idézetet láttam kint. Esetleg valamilyen szóviccet, szójátékot, vagy a párjukat, legjobb barátaikat jelölik meg ott sokan, fiatalabbak esetén a fandom neve, aminek részei, is kint lehet.

(nekem például csak a teljes nevem, illetve az egyetemem, meg a kar, ahol tanulok, van kint bio-ban)

aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért kéne írni bármit? Mi lenne vele a célod? Eladni akarsz valamit? Magadat?

Mi az veled kapcsolatban, amiről szeretnéd, ha az elég világ tudna, beleértve a volt ovistársaidtól kezdve az általános iskolai osztálytársaidon, a jelenlegi ofődön meg az ellenszenves szomszédodon keresztül a leendő főnöködig meg anyósodig mindenkit?

aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!