Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt vajon én idéztem elő...

Ezt vajon én idéztem elő kistesómnál?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt nagyon későn értem haza hajnalban, azonban másnap reggel úgy volt megbeszélve, hogy egész nap én vigyázok a 7 éves húgomra.


Azonban ő nagyon korán kelő, úgyhogy 1,5 órát aludtam kb amikor már reggel 6kor nyitott be hozzám, hogy "ébresztő! Gyere le hozzám."


Én ekkor mondtam neki, hogy hagyjál még aludni egy picit, majd megyek.

Ezután elkezdett torka szakadtából sikítani majd keservesen sírni. Visítás, sírás közepette ordította rémülten, hogy "anya! Anya! Nem kel fel, nem akar felkelni, anya!!!"


Ekkor anya már elindult dolgozni, úgyhogy egyedül volt velem.

Ezután kb 1 óra telt el amire nem emlékszem, utána felkeltem és lementem hozzá. A húgom ott volt összekuporodva a nappaliban a kanapén, már akkor nem sírt. Majd utána mondtam neki, hogy mostmár itt vagyok. Ezután nem is volt semmi baja.


Azonban ettől a naptól kezdve hirtelen elkezdett nagyon sűrűn wcre járni. 20-30x ment ki, de abból pisilni ténylegesen csak egy párszor pisilt. Azóta minden nap ez van, ha elindulunk hosszabb útra meg kell állni 20 percenként vele és esténként is miután lefekszik aludni még 6x elmegy a wcre amíg ténylegesen elalszik. Pedig abból a hatból csak egyszer pisil.


Korábban volt már hasonló dolog nála, akkor pszichésen volt ez, megrázkódtatás érte az óvodában, de ezt kinőtte és sikerült elhagyni. Ésmost azóta amióta ez történt újra előjött.


Én okoztam volna ezt neki azzal, hogy nem bírtam felkelni hozzá?



aug. 1. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
Martin?
aug. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Biztos pszichés, de a tesód egy kissé kuplungos, ahogy látom. Van vm alapbetegsége vagy csak ilyen elkényeztetett fostos?
aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
amúgy rohadt egyszerű a megoldás, amíg hisztizik a pisiléssel, nem megy veletek utazni, hanem otthon marad a nagyival vagy bébiszitterrel. itt az ideje hogy anyád a sarkára álljon, ha már egyszer ennyire nagyon szülhetnékje volt.
aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!