Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Morálisan ez mennyire elítélendő?

Morálisan ez mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés
18 évesen még nem voltam annyira tapasztalt a kapcsolatokban. Volt már akkor kapcsolatom de normál párkapcsolat. Sosem volt részem bulis kavarasokban vagy barátság extrákkal kapcsolatban. És akkoriban még nem is tartottam morálisan helyesnek az ilyen laza kapcsolatot. Egyszer mégis megtörtént h 18 éves koromban annyit ittam egy bulin, hogy csókolóztam egy sráccal. Utána rosszul éreztem magam, hogy belementem egy ilyenben és mondtam a srácnak, hogy én komoly kapcsolatot akarok és kettőnkel is ez a célom. Pedig ekkor még alig ismertem a srácot. Szegény beleélte magát. De rájöttem,hogy a komoly dolog nem fog működni kettőnk között. Hiába volt meg a kémia, a személyiségünk nem passzolt. Szegenynek kb másfél hónap randizás után mondtam hogy ez nem fog működni. Rosszul élte meg. Visszagondolva én a dolog erkölcsi része miatt hitegettem tulajdonképpen, mert nem tartottam helyesnek a laza kapcsolatot. Utána szörnyű bűntudatom volt és a barátaim beszéltek velem, hogy teljesen oké ha valakivel lazábbak a dolgok, és hogy ne jelentsem ki már a randizgatas elején hogy én komolyat akarok.

aug. 1. 08:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Gáz volt a gondolkodásom akkoriban. A laza kapcsolatot mindkét fél számára fájdalmas dolognak ítéltem meg. Mert általában az van az ilyen kapcsolatoknal h az egyik fél elkezd többet érezni
aug. 1. 08:52
 2/6 A kérdező kommentje:
*azt gondoltam
aug. 1. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Semennyire.
aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az, és semmi gond nincs azzal hogy te nem akarsz laza kapcsolatot. A barátaid másképp gondolkoznak ilyen téren, nem vagytok egyformák.
aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
A kamaszkor pont erre való. Hogy próbálgasd, mire van szükséged, mi kényelmes neked és mi nem.
aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mostmár nem vagyok ellene. Akkor még terneszettellenesnek láttam. De azóta másképp gondolkodom. És senkit nem hitegetek
aug. 1. 09:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!