Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal heteró fiúk! Ti elfogad...

Fiatal heteró fiúk! Ti elfogadjátok a melegeket?

Figyelt kérdés
Itt azokra gondolok, akik pont úgy élnek, mint egy heteró pár. Nem mennek az utcán tangában meg semmi ilyesmiben. Puszi az utcán, kéz a kézben járás viszont meg van náluk. Pont, mint a heteróknál.
júl. 30. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%
Miért kellene elfogadni? Nem érdekelnek és kész. Az ő dolguk, csak ne provokáljanak vele és ne akarjanak meggyőzni, hogy jobb mint a nő.
júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Él a szomszéd lakásban egy heteró testvérpár, együtt szoktunk régebben bulizni, minden hétvégén nálunk dekkolt vagy az egyik, vagy a másik, de volt, hogy hét közben is beestek partizni. Olyan fél év ismeretség után végre leesett nekik, hogy nem csak lakótársak vagyunk, addig ez nem volt téma, ők nem kérdezték, mi nem mondtuk. Június óta nem beszélnek velünk, pedig mi tényleg csak haverkodni akartunk
júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Az iskolaban elso kezbol tapasztalom hogy minket melegeket a fiatal generacio akik most neg iskolas gyerekek eggyaltalan nem fogadnak el

Engem sem

Az osszes fiu utal de nem baj

Amugy is lanyokkal vagyok allandoan

De attol meg a bantast ugyan ugy kapom

júl. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Egy sztori,bár nem vagyok már fiatal :)

A szomszédban egy évig lakott albérletben egy huszonéves meleg pár.Korrekt,udvarias volt mind a kettő, sokat beszélgettem velük,sőt volt,hogy áthívtam egy kávéra őket és tényleg értelmes,szimpatikus srácok voltak.

Én egyedülálló vagyok pár éve,ezt meséltem nekik is.És láss csodát néhány hónap után az egyik simogatta meg az arcom a liftben,majd próbált közelebb kerülni. Még egy hét sem telt el, a másik is teljesen más stílusban próbált közeledni ,amikor találkoztunk. Persze,egyiket is, másikat is elhárítottam, nálam a kapcsolat szent dolog. Másé is, magamé is.valószínű,hogy döcögött a kapcsolatuk,mert utána kevesebbet láttam őket együtt és már nem nagyon beszéltünk,sőt nem is nagyon találkoztunk. Egy nap el is költöztek, az egyik egy papírt dobott be a postaládába, elköszönt egy sorban és minden jót kívánt.

Nálam ez ez egy,ami nem elfogadható, ha kapcsolatban másnál próbálkozunk.


De életemben soha nem kaptam bántást a melegségem miatt, sem melegtől,sem heterotol, egyik nemből sem.

júl. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen elfogadom őket. De csak ha pont ugyanúgy viselkednek, mint a heterók. Adhatnak puszit egymásnak az utcán és járhatnak kéz a kézben. De ne menjenek tangában meg semmi ilyesmiben az utcán, mert az a halálom. A tangában utcán járkálás az már nekem sok. Attól még a hideg is kiráz. Azt csinálják otthon a 4 fal között. Meg pávatollal a seGükben se vonuljanak a pride-on. A rioi karneválon nyugodtan vonulhatnak tollakkal, pont úgy, mint a heterók, vagy az augusztus 20-i ünnepi felvonuláson is, de a pride-on húzzák ki a seGükből a pávatollat. A pávatoll és a tanga az tabu. "Csak semmi b.zulás. B.zulás az nuku!" Nincs tangában mászkálás az utcán! Tilos! Tessék heterónak kinézni és úgy is viselkedni! Engem ne provokáljon senki!

(Irónia)

júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
8%

Tessék heteróként viselkedni!

(Katt a zöld szavakra a lap alsó részén.)

[link]

júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, 15-ös, az elejére kellett volna írnod, hogy irónia, mert lepontoztalak mielőtt a végére értem volna, sorry ;D

Sokan tényleg így gondolkodnak, ezért magától nem jön át a szarkazmus :(


Egyébként a pávatollal a seggében vonulós fajta gyktg nem létezik. Egyet sem láttam, pedig több prideon is kint voltam már

aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!