Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11 hónapos babának recept?

11 hónapos babának recept?

Figyelt kérdés

Van egy közel 11 hónapos babám és igazság szerint sok mindent megeszik a korához képest, tehát a túró rudit és a szalámis kenyeret már eszi és a tojásos tésztát is! Krumplit,rizset,csirkemellet,

disznó darálthúst, paradicsomot,tésztát,répát,

borsót,rántásos kaját, gyümölcsböl banánt, körtét,barackot, almát

Igazából ezeket már kombináltam neki és már nemtudok neki új kaját tehát valami más receptet és nemtudom mit vezesek be neki tehát ebbe a hónapba mit ehet új kaját pl.. Hála istennek mindent bírt eddig és szeretnék már valami új receptet kipróbalni vagy új ételt bevezetni mert pl a hagyományos kajákat csináltam neki és szeretnék tanácsot kérni aki tud valami új receptet ennyi idős babának! És remélem nem szóltok meg érte hogy eszi már a túró rudit és a vajas kenyeret meg van mikor szalámit is adok neki.. Reggelire is szeretnék valamit össze hozni neki mert mindég egyforma



júl. 27. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hozzátáplálasi táblázatokat nézz

Meg baba recepteket a neten

júl. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1, a túrórudin is túl van, hova nézzen már babareceptet?
júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Jaj akkor ezert vqn ennyi laktoz meg még glutén meg minden érzékeny gyerek.
júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem adod azt neki amit te reggelizel?.. Gondolom nem ugyanazt eszed minden nap.
júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Normálisan írtam ki a kérdést és nem ítélkezést akartam hanem aki tud receptet írjon már.. Erre jönnek a flegma válaszok! Nem érdemes kérdezni semmit se mert nem segitseget kapok hanem hátráltatást! Nyilván van olyan anyuka aki adja a túró rudit a babának nem csak én!
júl. 27. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az Anya, kérek még! Című könyvben van egy csomó recept vagy Facebook Manó Menü csopiba is 😃 ugyan mi meg nem tartunk ott, de ezeket szoktam nézegetni
aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!