Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek csak regényekben...

Az emberek csak regényekben és filmeken csinálhatnak olyat büntetlenül, hogy felrúgják a társadalmi konvenciókat és elindulnak a vakvilágba?

Figyelt kérdés
Rövid idő alatt elfogy a pénz, nem is olyan édes az ismeretlen és újra maradnak a szürke hétköznapok?
júl. 26. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha valaki 12 órában szalagmunkás akkor így van. Ha valakinek otthonról végezhető munkája van az meg a világ bármely pontjáról is dolgozhat.
júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság az, hogy a társadalomtól való teljes elszakadás, meg a gondtalan kóborlás a vakvilágba csak elképzelve tűnik olyan jónak. A valóságban amikor szembesül a dolog problémáival is az ember, akkor máris pocsék ötletnek tűnik.
júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Elég csak alap dolgokra gondolni, háziorvos, fogorvos, szemész. Mindegyiket illik legalább fél-egy évente meglátogatni.
júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Életben is rengeteg ilyen ember van. Akinek ez vonzó és van hozzá tőkéje, sokan megcsináljak. Aki tud egy laptopról dolgozni, annak nem fogy el a pénze. De van az a magyar csaj is aki mindig máshol él, ő úgy tudom, idénymunkákat vállal az adott országban, ilyet is sokan csinálnak. Gyümölcsöt szedni meg felszolgálni, hotelt takarítani bárhol lehet. Az ilyen összevissza költözés szerintem is jó lehet, de mondjuk ilyen lakókocsis nomád életmódot én biztos nem folytatnék, nem azért nem megyek, mert jujj félelmetes, hanem szeretem a kényelmet és kész.
júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megtörtént eset alapján! (Christopher McCandless 1968-1992✝)


[link]

júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!