Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mielőtt beérsz a munkahelyedre...

Mielőtt beérsz a munkahelyedre, előtte sportolsz valamit?

Figyelt kérdés
Sokan szoktak a kora reggeli órákban futni. Fel szoktál kelni ezért korábban, hogy előtte még mozoghass egyet?
júl. 25. 07:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem ezért kelek korán, de 5:30-6:30 között felébredek általában, és el szoktam még menni edzeni. Mondjuk nem futok, azt gyűlölöm xd


Meg egyik haverom mellettem lakik szóval ha ő korábban kel hogy elmenjen edzeni akkor néha becsatlakozok.

júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antiszociális lény ***** válasza:
92%

Esélytelen.

Inkább sportolok este 10 kor, mint reggel 5 órakor.

júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem sportolok így, sajnos nem fogyasztok elég fehérjét ehhez. Viszont ettől függetlenül jó kondiban vagyok és hőségen kívül sokat túrázok. Tavalyi nyáron le is fogytam szimplán étrenddel.


35/F

júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Még arra is alig van energiám reggelente, hogy a fürdőszobáig elvonszoljam magam és elkészüljek, nemhogy még sportoljak is.
júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
90%
Nem, reggelente örülök ha eltalálok a konyháig meg a fürdőig. Mindig is délután és estefelé sportoltam, szóval munkaidő után szoktam.
júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Harcolok az idővel és önmagammal, ha ez sport.

Időbe telik, hogy elkészítsem magamat és a családomat.

Másrészt nagyon erősen húz vissza az ágy, és erősen taszít a munka gondolata. Tiszta küzdősport...

Nem lenne kedvem még "rendes" sporthoz is.

júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Előtte?

Még utána sem.

júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hibrid munkarendben dolgozok, egy hét bejárás, egy hét home office.

Home office heteken szoktam reggel sportolni (futni és/vagy tornázni) munkakezdés előtt.

Bejárós héten kizárt, így is túl korán kell kelnem. Ezeken a heteken este, hazaérkezés után sportolok.

júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Én is úgy vagyok vele, hogy már annak örülök, ha relatívan gyorsan el tudom kezdeni a napom, és ki tudom magam imádkozni a konyhába, a kávémig, mert nem mindig könnyű korán kelni, pláne, ha 6 előtt kell.
júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek reggel sportolni. Hétköznap inkább este járok kondiba, vagy squasholni, úszni, hétvégén napközben is, de reggel szinte soha. 28N
júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!