Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy értelmezzem az ilyen...

Hogy értelmezzem az ilyen viselkedést?

Figyelt kérdés
Pénteken átmentem a barátomhoz, abban a fehérnemű szettben amit nyaralás alatt vett nekem. Bevallotta, hogy azért hívott át, mert szeretné, ha tényleg lenne közöttünk valami, több mint barátság és hogy én legyek neki az első. Ezzel semmi gond nem is volt, mert én is érzem iránta vonzalmat. A gond az volt, hogy miután megtörtént az eset, megijedt és szólt, hogy menjek el. Majd este felhívott, hogy bár tényleg szeret, de most úgy érzi ezzel átléptünk mind a ketten egy határt és egy darabig ne találkozzunk. Nem értem, hogy ez mire jó neki. Van egy olyan érzésem, hogy valamiben nem mond igazat. Valahogy azt gyanítom hogy csak kihasznált.

júl. 24. 05:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jol gondolod

Megdugott az csá, mehetsz ahova akarsz

júl. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagytok ti azonos neműek ?
júl. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem kettes. Ő fiú én lány.
júl. 24. 06:19
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Jaj,de butuska vagy!!!
júl. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy tényleg csak megijedt. Végülis ha te voltál neki az első, lehet, hogy nem kell túl gondolni. De persze az is lehet, hogy tényleg csak kihasznált. Idővel kiderül.
júl. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb keres és találkoztok, ne feküdj le vele. A reakciójából tudni fogod, hogy tényleg csak szexelni akar vagy többet is.
júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Megijedt (a férfiak többsége nagyon gyáva tud ám lenni)

2. Ennyi volt, megkapta, amit akart.


Ha az első, azt még meg is értem, de az ijedtséget is meg kell tanulni kezelni. Az nem megoldás, hogy mindig, minden elől elfutok és otthagyom a másikat, hogy oldja meg az adott helyzetet egyedül, ahogy tudja. Az ilyen fog lelépni akkor is, ha pozitívat tesztelsz. Egy esélyt még megérdemelhet, de át kell beszélni, hogy ez így nincs rendben, ha meg lesz még egy hasonló húzása, ott kell hagyni.

júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Legalabb hasznaltatok kotont?
júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem, de nem is tudott elmenni
júl. 24. 10:12
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
#9 Azt gondolom tudod, hogy az előváladék is tartalmazhat spermát, ergo akkor is teherbe eshetsz, ha nem élvez beléd!?
júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!