Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kábé annyi az élet hogyha...

Kábé annyi az élet hogyha nincs pénzed, megszületned se volt érdemes?

Figyelt kérdés

És akit a pénz meg a feljebbjutás nem motivál?

Akit nem érdekel ez az értelmetlen taposómalom?



júl. 23. 13:40
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
16-os közel jár a megoldáshoz!
júl. 23. 23:58
 22/27 anonim ***** válasza:

Senki nem állította, hogy a pénz a minden. Viszont majdnem mindenhez az kell. Nézd meg, milyen különbözőek az emberek, mennyi minden érdekli őket és mennyire más életet élnek. Mégis mindegyik élet alapja a pénz, mert sajnos bármit szeretnél csinálni az életben, ahhoz pénz kell. Még a létfenntartáshoz is.


Persze lehet írni, hogy a kiránduláshoz, a sétához nem kell pénz, de a sétálástól nem fogsz jól lakni és a kirándulásra is költeni kell, pl. hogy tudj enni egy szendvicset vagy ha messzebb kirándulsz, akkor az utazás is pénzbe kerül.

júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Alapjában nem rossz dolog. Azzal hogy dolgozol, jobb esetben segítesz másoknak. Egymás támogatásáról szól a dolog.
júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mint én.. hiába van 20.000 euró félretett pénzem Németországba.. nincs motiváció.. depressziós vagyok. Kivagyok...
júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

A szakmámat hagyjuk, az tönkre lett vágva a kovid óta!

Újratervezés! Más út kell!

júl. 24. 15:28
 27/27 A kérdező kommentje:

Ezt az idézetet egy képeslapon találtam sok-sok évvel ezelőtt, úgyhogy meg is vettem!

Mindig ide lyukadunk ki, és ez számomra már nagyon unalmas!


"Aki a tömeg után megy, nem jut messzebb a tömegnél. Aki a saját útját járja, gyakran találja magát olyan helyeken, ahol előtte senki sem járt. Nem könnyű alkotó módon élni, mivel a többség ellenszenvvel néz a másságra. Ha pedig nézeteiddel, tetteiddel megelőzöd korodat, szomorúan kell tapasztalnod, hogy miután mindenki rájön, hogy igazad volt, azt fogják mondani, a dolog mindig is nyilvánvaló volt. Két lehetőséged van. Az egyik, hogy feloldódsz a fősodrásban. A másik, hogy elkülönülsz. Az elkülönülés azt jelenti, különbözöl. Különbözni pedig annyit jelent, hogy igyekszel olyanná válni, aki rajtad kívül senki sem lehet."


(Alan Ashley-Pitt)


De az is lehet hogy az utamon vagyok csak baromira másként működök, és ez nem vezet előnyös tapasztalásokhoz!

júl. 24. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!