Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kábé annyi az élet hogyha...

Kábé annyi az élet hogyha nincs pénzed, megszületned se volt érdemes?

Figyelt kérdés

És akit a pénz meg a feljebbjutás nem motivál?

Akit nem érdekel ez az értelmetlen taposómalom?



júl. 23. 13:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Igen.
júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Akkor mi érdekel?


Általában azok, akiket nem érdekel a pénz, ők az első szószóli azoknak, akiknek jobban megy, hogy "Oszt mibű telik Egyiptomi nyaralásra már megint?"


Azért értelmetlen taposómalom, mert olyat csinál sz amit rühellsz és amit meg se fizetnek. Ha olyat csinálnál amit imádsz, egyből nem volna értelmetlen.

júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Az életben nagyjából mindenhez pénz szükséges.

Ha te nem vagy hajlandó a saját érdekedben ezt belátni, akkor tényleg ennyi az élet. Lehet tengődni is, de akkor ne csodálkozz, hogy értelmetlennek érzed az életed.


Félreértések elkerülése érdekében jegyzem meg, hogy nem azt mondom, normális a telhetetlenség, én sem vagyok oda a drága dolgokért, de van egy alapszükséglet, ami szintén pénz kérdése. Aki ezt sem képes megteremteni magának és csak él a mának, az egyszerűen életképtelen.

júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

"Azért értelmetlen taposómalom, mert olyat csinál sz amit rühellsz és amit meg se fizetnek. Ha olyat csinálnál amit imádsz, egyből nem volna értelmetlen."


Ez igaz, de még azt se találtam meg X évesen.

júl. 23. 13:47
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

A megélhetéshez kell pénz, de azon kívül sok minden van, ami pénz nélkül is örömet okoz. Pl. barátokkal lenni, játszani valamit, olvasni, sétálni, kirándulni.

Vagy ismerek olyat, aki már a hobbijából él. Kézműves dolgokkal foglalkozott hobbikén, most már ez a munkája. És nyilván, ebből nem lesz milliomos, de szereti.

júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy exem, aki szintén ilyenekkel fárasztott állandóan. Persze megtehette, mert anyukával élt, nem kellett rezsit fizetnie, volt mit enni és én is voltam olyan hülye, hogy nő létemre minden szórakozásunkat én fizettem. Érdekes, akkor már rögtön volt igénye dolgokra, amikor nem neki kellett fizetni. Állandóan szidta a rendszert, mindenki hibás volt, csak ő nem. Egész nap haverokkal lógott, tévézett, azt mondta, ő nem gazdagít senkit azzal, hogy szotyi pénzért dolgozik. Érdekes módon, mikor kitettem és anyuka is kitette otthonról, elkezdett dolgozni, mert rá volt kényszerülve.
júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Elhiheted nekem hogy többre való nekem egy normális, értelmes munka ami innen❤️👈 jön, mint a nyavalyás pénz!


Értem én hogy kb. a csapvíz is pénzbe kerül!

júl. 23. 13:51
 8/27 A kérdező kommentje:

"Pl. barátokkal lenni"


Bartátok lekoptak (ha egyáltalán "barátok" voltak), maradt 1-2 de időhiány van meg baromi önzők. Én álljak rendelkezésre, ők nem! Meguntam.


"játszani valamit, olvasni, sétálni, kirándulni."


Ezen már túl vagyok, milliószor. Normális kapcsolatok hiányában ez se dob már úgy fel.


"Vagy ismerek olyat, aki már a hobbijából él."


Nem tudom mi a hobbim mert a rosszkedvem erősebb. Zenét szeretem, meg írni, "tanítani", de nem ebben a keretrendszerben ami itt működik. Vicc az egész.


Néha beülnék a parlamentbe és gatyába ráznám ezt az egész országot! Ezt érzem leginkább! Légyszi ne röhöjetek ki! Tudom lehetetlen!

júl. 23. 14:01
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Magadat se tudod elhelyezni az életben de gatyába tudnád rázni az egész országot? :D ne nevettess.


#4 emberek 99%a cél nélkül éli le az életét. Szóval nem vagy vele egyedül.

júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Valamennyire muszáj beszállni a taposómalomba, hogy megvehesd magadnak, amit élvezel és neked fontos, például egy hétvégi házat, egy zsák virágföldet a balkonra, egy kosarat a biciklidre, a kutyádnak kaját, egy doboz jégkrémet. És holnap is dolgozni kell, hogy holnap is megvehesd ezeket.
júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!