Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az ideális lány ideállod?

Milyen az ideális lány ideállod?

Figyelt kérdés

júl. 19. 13:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Muti magad!😉
júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

Ajajj! Gondok vannak a magyaros fogalmazással...


Ami engem illet, ugyan van külsőre zsánerem, de tágtűrésű vagyok, ellenben a jellemmel; ott nagyon nem... Nagyon, de nagyon megnézem, "kivel állok szóba".

júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
10-es. Mert van sok alacsony pasi is. :)
júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
#13 persze, de több magas pasi hajt rám, mint alacsony. Igaz a mostani barátom 170 cm, de előtte 187 magas volt, nem csak alacsony srácoknak tetszenek az alacsony nők.
júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem mondtam hogy csak nekik tetszenek az alacsony nők. A jelenlegi párom 173 az exem pedig 159cm volt én pedig 186 vagyok.
júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Vékony/átlagos, nagy lábfeje van, kissé domináns alkat.
júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 veszettkecske ***** válasza:
77%
Szófogadó legyen, jól tanuljon, szorgalmas stb, szóval én ezeket várnám el a lányomtól, ha lenne :D Amennyiben a kérdés a nőkről szól, úgy nekem az alacsonyabb, formás/sportos barna hajú hölgyek tetszenek inkább.
júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!