Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 190cm magassághoz mekkora...

190cm magassághoz mekkora testsúly ideális?

Figyelt kérdés
88kg vagyok, de elég vékonynak nézek ki, nem látszik meg rajtam.
jan. 7. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az jó még, én 83 vagyok
jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
90-95kg
jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nagyobb darab akarok lenni, de valahogy semmi se látszik meg rajtam, pedig a hasamon is alig van zsír.
jan. 7. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
szerintem 80-90kg között, de nyilván nem mindegy, hogy a 90 kg zsír vagy izom.
jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
kép?
jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

80-90

80 kilósan én nagyon vékonynak éreztem magam. Most 90, de zsíros. Szóval a jó az lenne, ha 90kg és izomból.

jan. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elmegy a magasságodhoz akár 95-98 is, ha vállasabb-deltásabb-combosabb-izmosabb vagy, és ember kinézetre pályázol, nem arra, hogy ropitesten, darázsderékon kockahasat villogtassál a 17 éves haverok, meg a zsírfóbiában szenvedő testépítő közeg megelégedésére. Te döntöd el, mit akarsz.

Én is vékonynak éreztem magam 80-egynéhány kilósan, jobban érzem magam mióta 90 felett vagyok, pedig kisebb vagyok nálad, 186 cm. Aztán volt időszak amikor 97 is voltam, de akkor meg voltam már hasra nagyon hízva, nekem az már sok, 91-92 körül jobb, persze lehetne javítani a zsír izom arányon. Rajtad a magasságod miatt több is eloszlik.

jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xd
jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!