Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez így korrekt volt? Vagy...

Ez így korrekt volt? Vagy inkább lenyúlás?

Figyelt kérdés
Budapestről Zalaegerszegre egy esemény miatt levitt minket autóval egy ismerős. Hárman mentünk. Ez az ismerős aki vitt minket. Egy fiatal lány akit én nem ismerek. De ez a lány nem barátnője ennek az ismerősnek. És még én mentem. Tőlem az ismerős 8600 Ft-ot kért, hogy levitt. A fiatallánytól 4300 Ft-ot. Ezt a különbséget úgy találta ki, hogy nekem 8600 Ft lett volna a vonat. A fiatallánynak 4300 Ft. Ez korrekt volt?
júl. 19. 08:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%
Jólvan pukkancs, szerintem vicces volt, te meg sérdődj meg nyugodtan egy random emberre neten akivel nem egyezik a humorod xd
júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%
#11 Nem megsértődtem, hanem felszólaltam egy nőgyűlölő hozzászólás ellen.
júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
29%

Hat tw teljesen hülye vagy xd

Na mindegy, egészségedre.

júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
#13 Rutinosan tolod a bántalmazói dinamikát. Gondolom még csak véletlenül sem próbálod meg megérteni, hogy mi a gáz azokkal, amiket írtál. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon melyik szülődtől hozod a mintát? Persze van tippem.
júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Na akkor kérlek magyarázd el miért én tolom a bántalmazói dinamikát, mikor leírtam normálisan szerintem mi van (9es válasz második fele) de ezt ignorálva támadod azt a részt amit többször is leírtam hogy viccből írtam, nem komolyan gondoltam.
júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem vicces volt, nőként is. Azt se tudja senki, hogy ki az a nő. Csak vicc volt, magas labda. Nem kell mindent ilyen komolyan venni.
júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

#15 A nők burkolt lek.rvázása nem vicces, hanem megalázó és degradáló. Minden ilyen apró megnyilvánulás és annak tolerálása erősíti a társadalomban azt a jogosultságtudatot és téves berögződést, hogy a nőket szabad verbálisan bántalmazni és szexuális tárgyként tekinteni rájuk.


És azért te tolod a bántalmazói dinamikát, mert eleve te indítottál egy nőgyűlölő hozzászólással, majd amikor erre fel lett hívva a figyelmed, hogy nem kéne, elgondolkodás és megértés helyett a válaszreakciód gaslighting és újabb sértegetés volt.


#16 Elég gáz, hogy nőként ezt viccesnek találod.

júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#17 oké, SZERINTED nem vicces, SZERINTED megalázó és degradáló.

De tudod nem mindenki gondolkodik úgy, mint te. Pl én. Szerintem semmi sértő vagy degradáló nincs benne, és ezen a véleményen van rengeteg más ember is.

Szerintem ez semmiféle bántalmazást (legyen az verbális vagy fizikális) és semmiféle tárgyiasítást nem erősít. Ugyanígy poénkodok férfiakkal is, és abban sem látok semmi rosszat.


Na kezdjük ott hogy a hozzászólás a te szemedben tűnik csak nőgyűlölőnek, nekem nincs ilyen vonzata. Felhívtad a figyelmem hogy ezt szerinted nem kellene, én meg leírtam hogy semmi ilyesmi szándékom nem volt vele, viccből írtam. És írtam egy normális választ utána.

Erre jöttél azzal hogy gáz vagyok, szóval te kezdtél el elsőnek sértegetni engem.


De azt hiszem hogy ezt úgysem megérteni, mert a te szavaiddal élve "elgondolkodás és megértés helyett a gaslighting és az újabb sértés" lesz a válasz erre. Szóval részemről ezt itt lezárom, azt hiszem már így is túlságosan belefolytam xd

júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
17: gondolom, neked az is bántalmazás, ha rád néz egy férfi.
júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Adott esetben simán. Láttam már olyan nőt, aki erre megsértődött.

Őt csak a jópasik nézzék!

Lehet, hogy később majd ez is egy jog lesz: "a ránézés joga". Aki megszegi, büntethető.

júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!