Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emlékeztek még a Mónika...

Emlékeztek még a Mónika show-ban arra brutális nőre, szerintetek hány ilyen nő élhet még ebben az országban?

Figyelt kérdés

Tudjátok volt egy irdatlan nagypofájú, veszedelmes, iszonyat trágár beszédű nő, aki végig anyázta a Mónika Showt régen. Olyan szövege volt, hogy minden félperben röhögtem rajta és nem győzték kisípolni, de ugyanakkor nagyon megbotránkoztató volt a viselkedése. Teljesen le volt döbbenve tőle mindenki. Úgy nevezte a lányát mint egy k"rvát, valami ilyet mondott rá, amire különösen felfigyeltem, hogy "mágnes pics@jú tetves s uttyó ribánc, te.." nevezte a lányát Ha nem lettek volna ott a bizti őrök az öreglány szétszedte volna az egész kócerájt és agyba főbe rugdosott volna mindenkit akit csak ért volna. Belinkelem a videót is. Szóval itt a kérdés az,hogy ismer valaki még ilyen rettenetes embert a környezetében rajtam kívül és hogy képes vele együtt élni akárcsak egy utcában vagy szomszédként?


https://www.youtube.com/watch?v=2mGY6y1sQac&t=1s



#nő #Mónika show #burtális emberek
júl. 17. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ezekre rá volt játszva rendesen azért.
júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem volt rájátszva.


Amúgy baromira nem értelek, hogy miről hablatyolsz. Ez a videó egyáltalán nem arról szól, mint amit ideírtál. Szó nincs itt a lányáról, a férje fiatal barátnőjét tépi meg a nő. A mágnespicsájú pedig megint egy másik videó.


Egyébként a nő dühe teljesen érthető. Bár inkább a férjét kellett volna szétvernie.

júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, nem kicsit kevertem össze a két videót sajna. De a lényeg a kérdésemre így is érthető szerintem.
júl. 17. 23:17
 4/11 A kérdező kommentje:
és valóban nem volt rájátszás vagy kamu.Ezek tényleg ilyen antiszoc emberek voltak sajnos és még vannak is, gondolom a mai napig ebben az országban elegen.Pont az érdekelne,hogy ti is ismertek még ilyeneket nyolckerben vagy falun?
júl. 17. 23:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De így nem tudom, kire gondolsz.

Ott volt Pl. Vámpír Ági, őt tartotta mindenki szemétnek, a Csipkést meg védték. Holott az egy gyilkos volt, tűzifával verte agyon a 16 éves, terhes barátnőjét.

Nem kell abból kiindulni, hogy valaki trágárul beszél, akkor az rossz. A trágár beszéd az őszinteség jele.

júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerőseim voltak a Maúnika és a Balázs showban, ugyanazzal a névvel és korral, szóval nem kamu.
júl. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A trágár beszéd az őszinteség jele."


Inkább a kilátástalanságé.

júl. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tuti sok ilyen alpári véglény van.
júl. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A trágár beszéd a műveletlenség és az önuralom hiányának a jele.
júl. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg volt úgy ismerősöm bent, hogy valódi problémára körítettek neki forgatókönyvet és felháborodott. Akkor most mi az igazság?
júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!