Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyek az fiú-...

Szerintetek melyek az fiú- illetve lánynevek, amelyek különlegesnek számítanak és miért ?

Figyelt kérdés

júl. 14. 01:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az én nevem Dominik. Anyukám választotta, mivel szerinte nagyon különleges. Kérdezd meg anyudat, hátha tudja 😄
júl. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Dorina. Ronáldó.
júl. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A különlegesnek hitt nevek annyira cikik. Csak megkeserítik a gyerek gyerekkorát. Főleg ilyen Eperke, Manó, Tícián, Napsugár, Málna és társai.
júl. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

Igen, nehezebb különleges névvel. Kívülről ezt feltételezem. Meg kéne kérdezni őket, hogy ők hogyan látják, lehet, hogy nem is érzik, hiszen nekik a saját nevük a normális.

Jártam különleges nevű fiúval. Én már nagyon untam, hogy mindig megkérdezték tőle, hogy tényleg az-e a neve. Viszont nem cukkolták! Lehet, hogy csak engem zavart a neve?!

A személyiségünket egyébként teljesen meghatározza, milyen nevet kapunk a szüleinktől. Mindenki cipeli a maga keresztjét.

júl. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Annyira önzőnek és egoistának tartom azt, aki különleges nevet ad a gyerekének. Van egy olyan mondás, hogy "Ha Rómában jársz, viselkedj úgy, mint a rómaiak."
júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Dominik. (#1)

Tudtad, hogy tavaly, 2023-ban a te neved volt a leggyakoribb fiúnév?

[link]

Nem túl ritka. Bár valószínűleg nem tavaly születtél ha már ide írogatsz, de feltehetőleg a születésed idején is rajta lehetett a neved a top 10-es vagy 15-ös leggyakoribb nevek listáján. Anyukád egy tipikus felkapott divatnevet adott neked (szokták ezeket a neveket tucatneveknek is nevezni), nem egy különlegeset. Bár ettől függetlenül ő tarthatja különlegesnek. Mint ahogy több ezer másik szülő is annak tartotta, amikor nevet választott a születendő kisfiának.

júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A Jácint, mert hogy fiút neveznek el egy virágról.
júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Kedves hatos!


Nem a ritkaságról van szó, hanem a különleggességről a nevelnek.

júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nevének*
júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Narcisszusz is van. Férfinév.
júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!