Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, milyen értékren...

Mit gondoltok, milyen értékrendje lehet egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az elmúlt hétben ért véget egy közel másfél hónapos ismerkedés fázis. Hamar kötődöm, hamar meglátom mindenkiben a szépet és jót. A lány azt mondta, nem tudja mit akar. Gyógyulási fázisban van az előző kapcsolataiból. Ezzel nem is lenne probléma, de olyan szinten elhitette velem, hogy ebből lesz valami, hogy ennyire hülyére még senk nem vett.


Pár napig rosszul érintett, most is kicsit rosszabb kedvem van miatta. Beszélgettem erről egy barátommal, és szerinte nem érdemel ennyit egy ilyen lány.

Kifejtem, mire is értem magát a kérdésem:


-3 barátja volt eddig, mind a 3 fiú egymás haverja, tehát hogy is mondjam.. Megnézte mindenki, hogy milyen. Ez 1 év leforgása alatt. Nem tudom hogy vagytok vele, de nálunk baráti körben ez egy arany szabály, hogy nem próbálkozunk ugyanannál a lánynál, sőt, próbálunk a legkevesebbet beszélni a haverunk barátnőjével. Náluk ez nem így volt, nyilván ez nem lehet olyan nagy barátság, de akkor is érdekes.


-Random fiúkkal csókolózik, mert néha jól esik elengednie magát és az egyik ilyen esetnél majdnem meg is b*szták. Ezt Ő mondta nekem, ilyen megfogalmazásban. Igen, mindezt az általa mondott gyógyulási fázisban.


-Pár nap beszélgetés után folyamatosan szexuális megjegyzéseket tett, pl. "Jó lenne, ha valaki megtolna már hátulról."



Szóval igen, rosszul érintett, ahogy alakultak a dolgok, de ha ezekre a fentebb írtakra visszagondolok, lehet, hogy nem is olyan nagy baj ez..

Ti mit gondoltok erről?



júl. 12. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%
Túl sokat nyavajogsz kisrigó azért nem te tologatod öt. Majd rájössz
júl. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kívülálló perspektívából nagyon egyszerű a történet: ő nem akart kapcsolatot (hogy MOST nem, vagy TŐLED nem, az ebből a szempontból lényegtelen), viszont az ágyadba szerett volna belefeküdni. Másfél hónap elég hosszú idő arra, hogy ha ez alatt ez nem történt meg, akkor feladja a próbálkozást.

Nincs semmi baj, csak nem egymást keresitek.

júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#12

Végül én adtam fel, ha nem tudja mit akar feleslegesen ne húzzuk egymás idejét. Tudta ezt Ő az elejétől fogva, csak jól esett a figyelem, amit adtam neki. Nem először fordult elő már sajnos ez.

júl. 13. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!