Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, ha egy ismeretlen nő...

Nők, ha egy ismeretlen nő megdicsérné a kinézeteteket, azt furának találnátok?

Figyelt kérdés

Van egy idősebb, 50esnek tűnő nő akivel valahogy mindig ugyanakkor járunk boltba, és olyan elképesztő jó a stílusa (kb mint meryl streep az ördög pradat viselben) hogy gondoltam egyszer meg is mondom neki.

De nem akarok valami degenerált stalkernek tűnni..


júl. 8. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a dicséret mindenkinek jól esik. Az hogy mennyire tartja a szitut furcsának az egyedi személyiségtől és körülményektől függ.

Egyik nagyim nagyon hiú volt,mikor még nem volt beteg szegény és direkt mások elismerésére gyúrt mindenben. Öltözködés, mindig belőtt frizura, maximumon pörgött mindenben, túlzásba is esett könnyen annyira fontos volt neki a pozitív visszajelzés.

Ő például imádta volna ha leszólítod és utána mesélné mindenkinek.

Én már visszafogottabban örülnék.

júl. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, sőt nagyon örülök neki. Ha egy nő megdicsér, nincs mögötte hátsó szándék, és szívből mondja
júl. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!