Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mással is volt már ilyen...

Mással is volt már ilyen diákmunka során?

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozom ahol a munkatársaim 90%-a 30-45 közötti férfi. Nekem pozitív csalódás volt kedvesek, normálisak voltak. Viszont az egyik munkatársamtól tudtam meg, hogy “meg akarnak b@sni”. Egyébként sejthető volt, mondjuk azért van talán pár személy akik számomra furcsán vonzóak. Na de más is járt hasonló cipőben? Mind két oldal véleményére kíváncsi lennek. Hogy reagáltok erre?


18l



júl. 6. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Azért ezzen nem kell annyira csodálkozni.

A mai fiatal lányok egyszerűen gyönyörűek.

A fantázia meg egy pillanat alatt képes beindulni.

júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

"Hogy reagáltok erre?"


Hogy-hogy... Racuppannék a farkára.. 🤷‍♀️🤷‍♀️

júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Biztos vagyok benne, hogy más nő is járt már úgy, hogy meg akarták b.szni.
júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Vonzóak? Hagyjuk már.

Velem is ez volt 18 évesen ugyan úgy gyárban, és még a főnököm is rámszállt. Csak ő már 50 feletti volt.

Lehetnek vonzóak, de ez undorító dolog a számomra.


Tényleg gyönyörűek a mai lányok de nehogymár ne lehessen tartani egy határt korban, már mindenkibe bele dugnák.

júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
2# Miért kellett lepontozni? Miért baj az, ha kihasználom a kínálkozó lehetőségeket? 🤷‍♀️ A munka is jobban megy, ha mindketten kielégültek vagyunk. A munkakapcsolat is jobb úgy. Mindig is ki akartam élni perverz kis vágyaimat. Ebben semmi rossz nincs.
júl. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Lányként, ha elmész egy gyárba dolgozni ez lesz. Ehhez sem szépnek sem vonzónak sem kell lenned, elég ha két faktor teljesül: fiatal vagy és GYÁRBA mész...

Ui. Én is voltam gyárban, rám is rám szalltak, ez mindenhol és mindenkivel így van. 17 éves koromtól 26 éves koromig (egyetem vége) dolgoztam diákként, kb mindenhol ez volt.

júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-oshoz +1, dolgoztam raktárban elsőévesként, 300 férfire jutottunk hárman lányok. Viszonlag kevesen voltak ennyire verbálisak ezzel kapcsolatban, de szürreális élmény volt a 19 éves énemnek, hogy leülök szünetben enni, és harmincan nézik, ahogy eszek. Ott eszembe jutott, hogy még gyerekként arról fantáziáltam, hogy majd híres színésznő leszek, vagy kiderül, hogy valami királyi család sarja vagyok, csak elcseréltek. Nyilván tudtam, hogy nem, de jól esett végigfuttatni, hogy milyen szép életem lenne, ha mégis így lenne. Na, itt hálát adtam annak, hogy egy egyszerű ember vagyok, mert ezt a szintű figyelmet sem tudtam kezelni, nem még, ha én lennék mondjuk a következő Taylor Swift, vagy Katalin hercegné.
júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!