Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy férfi...

Van olyan, hogy egy férfi azért nem akar egy kapcsolatot egy bizonyos nővel, mert sokkal jobb kategóriának látja, mint saját magát?

Figyelt kérdés
júl. 5. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van.
júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van.
júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha
júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindenre van példa.
júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. És ezek a fránya nők képesek beleszeretni az ilyen férfiakba, akik tuti nem fognak kezdeményezni náluk a kérdésedben vázolt helyzet miatt.
júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A férfiak közül a józanabb, Földön élő típus hajszál pontosan fel tudja mérni az esélyeit a nőkkel összefüggésben. A ritkán előforduló tisztességes fajtája ezeknek arra is tekintettel szokott lenni, ha tud arról, hogy a látókörébe került nőt gyengédebb szálak kötik egy riválisához - és tiszteletben is tarja ezt. Speciel, ilyen vagyok én is.
júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Téged nagyon szeretlek! Ritka kincs vagy!
júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen sokszor én is ilyen vagyok.
júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akar, vagy nem mer? Van választása?
aug. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!