Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a felfogás? Azért mert...

Mi ez a felfogás? Azért mert valaki más? A tetovált ember csak bűnöző lehet?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban nőttem fel onnan néhány éve elköltöztem. Meg látogattam nem rég a családom, nem igazán tartottam velük a kapcsolatot. Ahogy meg látták teljesen ki akadtak hogy teljesen ki vagyok varrva. E fél falu arról beszél hogy bűnöző lettem vagy qrva, mindkettőt elég gyakran hallottam visza.

A családom teljesen ki borult hogy hogy fogok ki nézni öregnek (mire válaszoltam is hogy jól) bűnöző vagyok e vagy felcsaptam egy motoros bandába nő létemre. Inkább haza is jöttem eszméletlenül rosszul esett ez nekem, én így érzem jól magam. Itt a városba még soha egy rossz szót sem mondott rám senki sőt inkább dicsérték hogy szép munka.


júl. 4. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%

#10 ha a valóságot nézzük akkor azért van benne igazság.

A vidéki emberek nagyrésze sokakat ismer az adott településen és ha valami feltűnő dolgot lát azt rögtön meg is kell osztani másokkal és ha már megosztja akkor véleményt is alkotni kell róla mert hát miért ne.

Egy nagyvárosban lehet, hogy ugyan ezt gondoljak rólad csak pont leszarják és nem véleményezik.

júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!