Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a felfogás? Azért mert...

Mi ez a felfogás? Azért mert valaki más? A tetovált ember csak bűnöző lehet?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban nőttem fel onnan néhány éve elköltöztem. Meg látogattam nem rég a családom, nem igazán tartottam velük a kapcsolatot. Ahogy meg látták teljesen ki akadtak hogy teljesen ki vagyok varrva. E fél falu arról beszél hogy bűnöző lettem vagy qrva, mindkettőt elég gyakran hallottam visza.

A családom teljesen ki borult hogy hogy fogok ki nézni öregnek (mire válaszoltam is hogy jól) bűnöző vagyok e vagy felcsaptam egy motoros bandába nő létemre. Inkább haza is jöttem eszméletlenül rosszul esett ez nekem, én így érzem jól magam. Itt a városba még soha egy rossz szót sem mondott rám senki sőt inkább dicsérték hogy szép munka.


júl. 4. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem, de elég gáz. És nem, nem fogsz jól kinézni vele öregen. Vélhetően már most sem.
júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Mennyi időt fordítasz a külsőd szépítésére, elvárható lenne, hogy a helyesírásoddal is ugyanennyit foglalkozz, hisz magyar az anyanyelved, nem? Általános iskolában már megtanítják a helyes igekötők használatát. Javaslom, tanulmányozd át, amit általános és középiskolás korodban tanultál.


Vannak ízléses tetoválások és vannak már ízléstelenek. Ízlés dolga, hogy ki mit tart még elfogadhatónak.

júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

"Egy kis faluban nőttem fel"


Ez a magyarázat a viselkedésükre.

júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Psycho ***** válasza:
100%

A tetoválásoknak mára már külön kultúrája lett. Van aki szerint szép, van aki szerint nem - olyan ez, mint az öltözködés. Nem gondolnám, hogy el kell valakit ítélni emiatt (akkor sem, ha nekünk ez nem jön be). Viszont tény, hogy kvázi egy életre szólnak, tehát hosszú távon kell gondolkodni velük. Most lehet, hogy szép és jól áll, de mielőtt feltetetjük, gondoljuk át, jól fogjuk-e érezni magunkat a bőrünkben 10-20-30 év múlva, amikor már az a bizonyos feszes bőr a múlté. Ha a válasz igen, akkor hajrá (ezért ellenzem 18 év alatt, hisz ott még az ilyen hosszútávú gondolkodásmód nem alakul ki + könnyebben befolyásolható valaki).


Én személy szerint nem szeretem őket. Olyat tetoválást még nem láttam, ami nekem jobban tetszett volna, mintha nem lett volna az illetőn semmi. De ez csak az én ízlésem.

Elismerem ugyanakkor, hogy egy különösen jó tetkót felvarrni valakire tényleg már művészetnek minősül és baromi nehéz.


De ez az én háknim, és nem akarom senkitől sem elvenni, és nem akarok senkit sem megbélyegezni emiatt. Elfogadom, hogy az ő teste, csináljon vele amit szeretne, de ő meg fogadja el, hogy lehet emiatt lesz nekem az illető red flag.

És szerintem ez így van jól, ettől még tisztelhetjük egymást.


Szóval nem, nem hiszem, hogy normális valakit ennyire megbélyegezni, és egészen biztos, hogy NEMCSAK bűnözők tetovál(tat)ják ki magukat. Szomorú, hogy abban a faluban ilyen előítéletesek és szűklátókörűek az emberek.

júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Véleményem szerint aki össze van firkálva az testképzavaros.

Nyilván így vannak vele mások is.

Ennyi...

🤪

júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de erre számíthattál volna. Egy kis falu, világvége alsó, mégis mit vártál? Hogy elkérik a tetkósod elérhetőségeit? 🙄
júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként sosem fogom megérteni ezt a hogy fog kinézni öregkoromra dolgot. Vénségemre nem mindegy már? Örülök ha élek.
júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

A falusi emberek eleve egy kis burokba élnek.

Másrészt meg az emberek szeretnek ítélkezni. Ha valami eltér attól ami szerintük normális akkor az csakis rossz lehet.

Szerintem ha valaki ki van tetoválva azzal semmi gond nincs főleg ha igényes munkáról van szó.

Ha a stílusod is illik a negjelenésedhez az meg baromi vonzóvá tesz egy tetovált nőt, rádnéznek és rögtön tudják, hogy nem vagy unalmas.

júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előítéletesség, "sima" ítélkezés, tudatlanság, síklátókörűség miatt is állhatnak így a dologhoz.
júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk annak van egy kis zamata, mikor itt valaki leírja, hogy gonosz módon ítélkeznek, de ez azért van, mert flausiak, tehát fejletlen ostoba bunkók. :)
júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!