Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az iskolai bántalmazók/bully-k...

Az iskolai bántalmazók/bully-k és a bántalmazó, agresszív emberek hányad része lehet pszichopata? Van-e ilyen kimutatás egyáltalán? Belegondolva lehet nagy részük ilyen személyiség?

Figyelt kérdés

júl. 3. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az összes. Normális gyereknek eszébe se jut másik gyereket kicsinálni és nem, nem mentség az otthoni háttér.
júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen, az összes az.
júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
A lepontozókat nem értem. Ti úgy gondoljátok, hogy semmi baj nincs a terrorizáló kölkökkel, nem pszichopaták és normális amit csinálnak?
tegnapelőtt 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egy kivétellel mindegyikből normális felnőtt lett, amennyire látom. Illetve néggyel beszélgettem is "véletlenül" és ők pedig rajtam vannak elcsodálkozva, de konkrétan már ettől sem keressük egymást. Ez a helyzet megdöglött velük. Én kortársaimtól komolyabb, bezárkózó, fekete bárány kölyök voltam. Csak ezért bullying-oltak, csodás gyerekkor. Az egy kivétellel maradtak problémák tényleg. Illetve másik szóba hozta sértődötten, hogy nem velük nyíltam ki. Talán segíteni kellett volna, nem bántani. :-)
tegnapelőtt 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4+

Vagyis még az is hozzájárult, hogy voltak betegségeim és ügyetlen voltam mindenhez. Például nem tanultam meg focizni velük. Ettől aztán minden voltam, csak jó ember nem.

tegnapelőtt 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeknek még nincs kifejlett empátiaérzéke. Ha valaki gyerekkorban bully, az még nem feltétlen pszichopata, simán vehet felnőttkorára 180 fokos fordulatot. Ez persze nem mentség, én is abszolút elítélem a bántalmazás minden formáját, csak azt mondom, hogy ez még nem feltétlen pszichopátia.
tegnapelőtt 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Egy 20 év körüli ilyen emberrel mi a helyzet, 17-19 évesek

tegnapelőtt 16:23
 8/11 A kérdező kommentje:
Ők még változhatnak?
tegnapelőtt 16:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, tudom nem engem kérdeztél, de az én véleményem: nem változhat, azért egy 17 évesnek lehetne annyi esze, hogy felméri a helyzet súlyosságát és ha eddig nem alakult ki empátia az már régen rossz.
tegnapelőtt 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az ilyenek vajon milyenek lesznek később?
tegnapelőtt 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!