Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek furán azokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek furán azokra a nőkre, akik fiatalabb férfival jönnek össze?

Figyelt kérdés
Manapság egyre több olyan pár van, ahol a nő hat-hét, gyakran tíz plusz évvel idősebb, mint a férfi, mégis sokan furán nézik ezeket a párkapcsolatokat. Én is 44 évesen egy 28 éves férfi mellet találtam meg a boldogságot. Most 48 éves vagyok és van egy három éves kisfiúnk. Mégis, amikor megtudják a korkülönbséget köztünk csak néznek furán és mindig megkérdezik hogy nem okoz gondot ekkora korkülönbség, meg hogy nem félek tőle, hogy a köröm miatt itthagy. Mindig az a válaszom, hogy nem, mivel ez az ő döntése is volt, hogy engem választott. Még az idősebb férfi is ugyanúgy félre léphet, mint a fiatal, nincs korhoz kötve.

júl. 3. 05:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Ekkora kamut.
júl. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Budapesten nem néznek furán semmire.

Pont ideális felállás.

júl. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem megszokott, azért néznek furcsán.

Szerintem mindenki maga érzi, ha érzi egyáltalán, hogy neki mi a jó. Én megértem az érvelésed, sőt teljesen együttérzek veled. Ugyanezt mondanám!

júl. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván nem ez a megszokott felállás, azért. Ettől függetlenül miért is ne lehetne működőképesebb egy ilyen kapcsolat, mint sok "normális"?

Én is tudok nem egy ilyenről, ahol jól megvannak egymással a felek, gyerekek is vannak.

Ne foglalkozz mások rosszindulatával, sok boldogságot nektek! :)

júl. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a legtöbben nem néznek rá furán, csak van egy olyan frusztrált csoportja a társadalomnak, akik vagy nem jutnak nőhöz, vagy az egyetlen kapcsolat amit fenn tudnak tartani az a macskáikkal van. Ők szoktak megmondó emberkedni csak. Én azt se bánom ha valakinek 40 évvel idősebb/fiatalabb párja van, egészen addig amíg mind a ketten akarják és mind a ketten cselekvőképes felnőtt emberek. Akit zavar más kapcsolatában a korkülönbség, azt jellemzően azért zavarja mert ő maga nem kell senkinek.
júl. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Tehát 44 voltál, aztán 45 évesen, 1 év kapcsolat után, vm csoda folytán bekaptad a legyet és szegény gyerek kénytelen volt melletted maradni :D Oké.
júl. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves 6/6 nem egészen így történt. Egyetlen amiben nem tévedtél az a gyerek volt. Őt valóban nem terveztük be, az akkor alig négy hónapos kapcsolatunkba. Felvetődött az abortusz, de ő figyelmeztetett, hogy lehet, hogy ha elvetetem, nem lesz több esélyem a gyerekvállalásra. Megtartottam és nem bántam meg. Egy gyerek pedig nem akadály, hogy az egyik fél otthagyja a másikat.
júl. 3. 07:53
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Vén kecske is megnyalja a sót ha hiánya van és ízlik neki.
júl. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Kerdező, pont ráerősítettél a gyanúmra. 👌
júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemgyereketek lett. Van olyan. Én is az vagyok :)
júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!