Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek furán azokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek furán azokra a nőkre, akik fiatalabb férfival jönnek össze?

Figyelt kérdés
Manapság egyre több olyan pár van, ahol a nő hat-hét, gyakran tíz plusz évvel idősebb, mint a férfi, mégis sokan furán nézik ezeket a párkapcsolatokat. Én is 44 évesen egy 28 éves férfi mellet találtam meg a boldogságot. Most 48 éves vagyok és van egy három éves kisfiúnk. Mégis, amikor megtudják a korkülönbséget köztünk csak néznek furán és mindig megkérdezik hogy nem okoz gondot ekkora korkülönbség, meg hogy nem félek tőle, hogy a köröm miatt itthagy. Mindig az a válaszom, hogy nem, mivel ez az ő döntése is volt, hogy engem választott. Még az idősebb férfi is ugyanúgy félre léphet, mint a fiatal, nincs korhoz kötve.

júl. 3. 05:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Ne törődj velük! Csak azzal, hogy minden rendben nálatok. Te felelősséged a saját életed/boldogságod!

Ha mindenért fennakadnánk, ami másoknak nem tetszik bennünk/rajtunk/az életünkben, akkor nem jutnánk sehova.

júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mert fordított esetben teljesen elfogadott, kevesen akadnak fent, ha a férfi idősebb. Az régen is gyakori volt, mert a férfiak teremtették akkoriban az egzisztenciát és később állapodtak meg, mint a nők.

Mostmár más világot élünk, most szerintem simán megteheti egy nő, hogy fiatalabb férfival jöjjön össze, aki lehet, hogy aktívabb és jobban lehet vele élvezni az életet, mint egy egyidős pasival.

Ez már 2 ember dolga, hogyha a férfinak kell a nála idősebb nő és vonzódnak egymáshoz, akkor nem tudom mi joga van hozzá bárkinek is, hogy ítélkezzen? Ha meg nem működik a dolog, mert fejben nem vagytok egy szinten vagy nem passzoltok, akkor meg úgyis szakítás lesz belőle. De az egykorúaknál is így van.

júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%
Majd rájössz amikor a palid elkezd fiatalabb nőkkel megcsalni. Most lehet hogy még oké a dolog, de lesz ez még másképpen is.
júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, szerintem csak irigykednek rád, mint a ,13-as is...
júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%
Úgy tűnik hogy igazat írtam a 13as válaszban, ilyenkor van ám a nullára pontozás.
júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
Egykorú párok is csalják egymást. Nem kell a korkülönbségre fogni. Ha nem jó együtt, szét kell menni, másik párt választani. Ilyen egyszerű.
júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan politikust ahol a Nő idősebb 4 évvel mint a férje a nő 48 a férje 44, és a férfi most éli meg a második gyerekkorát, diszkózik, bárokba jár, és mindenféle szórakozóhelyekre jár amíg a volt felesége hülyére keresi magát addig a férfi szórakozik.
júl. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!