Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az utcán vagy bárhol egy...

Ha az utcán vagy bárhol egy számodra idegen kisgyerek rád mosolyog, te is mosolyogsz rá?

Figyelt kérdés
júl. 2. 18:47
1 2
 11/18 Metionin ***** válasza:
63%
Ha észreveszem, akkor általában igen, pedig nem vagyok oda a gyerekekért.
júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

Nem. Gyerekként is zavarba hoztak más gyerekek, felnőttként pláne.


Ma pont egy idióta kistini lihegett meg magyarázott valami kitalált nyelven a boltban, de ahogy az apja előkerült, normális lett.


Én már félek, komolyan, annyi autista meg fogyatékos van, a franc tudja, mire képesek

júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha időben látom, akkor igen. Utcán, boltban, vagy bárhol sétálva nem mindig veszek ilyeneket észre.
júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De én nem is szeretem a gyerekeket. Még a hangjuktól is irtózom.
júl. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minek? Ő is csak egy idegen ember, mint bárki más.
júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, integetek is nekik.
júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert félek, hogy akkor anyuka rám hagyja egy öt percre, míg beugrik cigiért, én meg nem klikkelek a gyerekekkel. Mikor munkahelyre hozta be egyik ügyfél, spuriztam el, kinek mi kell, megyek hozok kaját.
júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Igen, integetek is nekik."

Nekem is integetnek, mert öreg is vagyok és nagy bozontos ősz szakállam van, mint a Mikulásnak. Volt olyan is, hogy odahúzta az anyukáját, én meg féltérdre ereszkedve váltottam vele pár szót, amikor megkérdezte, hogy valódi-e a szakállam. Mondtam, hogy rángassa csak meg, nézzük leesik-e. Vigyorogva rángatta meg, anyuka egészen odavolt.

- Valódi! - mondta az anyukája felé fordulva mosolyogva.

- Persze, hogy valódi! Csak nyáron nagyon meleg az a piros ruha, tudod? Most inkognitóban vagyok! Pssszt! De fogadj szót anyukádnak, és majd télen írj egy levelet, hogy mit szeretnél kapni a Mikulástól.

Komoly képpel bólogatott, aztán feltápászkodva továbbindultam. Még hallottam, ahogy az Édesanyja felé fordulva halkan azt mondja:

- Ugye mondtam, hogy ő az!

júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!