Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a tetoválás?

Figyelt kérdés

10-20 éve még nem volt divat. Akkoriban még csak a gyökereknek meg a börtöntöltelékeknek volt. Most meg nem minden második, de szinte minden embernek. Ritka az akinek nincs.

Ettől érzik magukat menőnek? Keménynek? Erősnek? Vagy mi az oka, ennek a divatnak?

Az oké, hogy tetszik neki a mintája, de 10-20 éve, hogy-hogy nem tetszett ennyi embernek?

Azt nem hiszem, hogy most fejlődött odáig a tetkó technika, hogy szépeket lehessen csinálni, mert ha megnézzük, legtöbbeken egy sima egyszínű többnyire kék (gondolom az a szín a legolcsóbb) igénytelen paca van rávarrva, ami messziről úgy néz ki, mintha sebes lenne.



júl. 2. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Én egyiknek se érzem magam, szimplán csak tetszenek magamon.

Szerintem régen azért nem volt elterjedve, mert sok munkahely szűrte ezeket, ma már nincs így.

júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mostmár kezd átfordulni a dolog, mert eleinte egyedi dolog volt a tetoválás. Mostmár annyi embernek van, hogy lassan az lesz az egyedi, akinek nincs egy se.

Mindig van valami, ami divatba jön, pl egy időben az orr , ajakpiercing stb is nagyon divat volt, aztán mostanában nem látok már olyan sokakon ilyet.

Szerintem tetoválást annak érdemes csinaltatni, aki nem az aktuális trendek miatt csináltatja, hanem azért, mert tényleg tetszik neki.+valami egyéni dolgot varrat magára, nem ugyanolyan sablonos dolgokat.

júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!