Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma mások evolucionálódtak...

Ma mások evolucionálódtak volna a mi utunkon, jobbak lennének?

Figyelt kérdés
Most ezt úgy értem, hogy ha egy másik faj intelligenciájának evolúciója járt volna be a a miénkhez hasonló utat. És pl a macskákkal, medvékkel, egerekkel, zebrákkal stb rokon faj lenne a helyünkben. Szóval, ha megnézzük, hogyan viselkednek egyes fajok a természetben, el lehet játszani vele, hogy a majom-ember analógia alapján elképzeljük, vajon milyenek lennének az ő rokonaik a mi helyünkben. Sokszor mondjuk, hogy az ember a legkártékonyabb állat, ami tényszerűen igaz, de szerintem más állatok csak azért nem ilyen kártékonyak, mint mi, mert nincs lehetőségük rá. Ez persze nem mentesít minket, csak egy gondolat.

tegnapelőtt 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
"evolválódnak"
tegnap 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Direkt írtam így.
tegnap 10:06
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
Nagyjából igen...
tegnap 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3: mármint úgy érted, hogy nagyjából ilyenek lennének, mint mi?
tegnap 14:05
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
Igen
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!