Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha a pasi tali...

Mit jelent, ha a pasi tali alkalmával többször megérinti a válladat és figyeli a reakciódat?

Figyelt kérdés

Egyébként csak barátok vagyunk és soha nem volt semmi köztünk.


Ő 37 éves én 21.


jún. 29. 14:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akkor nem nyúlkálna hozzá hanem tisztelné
jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"21 éves lány vagyok"


Eszed alapján 11-nek gondolnálak.

Vagy trollnak.

jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Neten ismerkedtünk meg és úgy lett belőle barátság màr 2 éve. Nem vagyok 11 éves. Csak tényleg nem értem ezt miért csinálja.
jún. 29. 15:20
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

#10 Aki nem kiéhezett fsz, az nem is taperol. Soha életemben nem láttam hogy egy férfi a férfi barátját taperolja, mert egymásra bezzeg nem izgulnak.

Ez a tipikus esete a kapuzárási pánikos fütyinek aki eljátsza a havert a fiatal lánynak, mert ez izgatja fel. Ne legyünk naivak, vagy hazugok...

jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

És még is milyen sűrűn találkoztok és milyen esetekben? Most akkor másik városban is lakik és csak találkozgattok?

Mert ha csak kettesben találkozgattok akkor egyértelműbb.

jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Havonta többször mostanában. Csak kettesben.
jún. 29. 16:05
 17/18 anonim ***** válasza:

Jajj basszus akkor meg ez itteni találgatásokat felejtsd el!


Így teljesen egyértelmű. hogy többet akar.

jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Érintésmániás. Jobb kimondani feléje, hogy engeded-e neki, vagy sem az érintést. Vagy legalább finoman jelezni felé, hogy jobb helyeken az érintés előtt megkérdik, hogy lehet-e?
jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!