Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 32 fok, Balaton, sör, lángos,...

32 fok, Balaton, sör, lángos, csajok, bulik - ennél jobbat el lehet képzelni?

Figyelt kérdés
jún. 29. 11:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
Ezt a sok savanyú arcot... Miért nem lehet más boldogságának örülni? Jó neki, hogy jól érzi magát.
jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
51%

A sör és a lángos tipikus proli kaja, nem is egészséges.

Melegben aszalódni sem kellemes.

jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
21# Mert ez dicsekvés.. Miért nem gondol a hajléktalanokra, csórókra, akiknek nincs pénze ilyesmire? Nekik vajon hogy esik, hogy a képükbe vágja?
jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Direkt hergeli a népet, már a megfogalmazásából látszik. Provokálni akarja a nem annyira szerencsés, szegény embereket, vagy akik nem teheti meg. Hencegni, felvágni akar vele.. Az ugyanaz, mint az Insta fotók.. Minek az ember képébe vágni? Jó, imserősök, barátoknak oké, de egyébként a kutya nem érdekli.. Írjon naplót.
jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mások vagyunk, így megértem, hogy másnak ez az etalon. Nekem nem, de ez így van jól.

A bulik, tapasztaltból tudom, hogy nem nekem valók, ahogy a tartós 32°C sem, sör helyett meg inkább valamilyen koktélt iszom, lángost meg inkább itthon készítek - úgy olcsóbb.

jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a magam részére tudnék. Nem bírom a meleget, sört csak koncerten vagy pubban iszom, strandon nem, nekem nem elég frissítő (mondjuk egyébként sem a vízparton hesszelés a kedvenc időtöltésem). Hetero nő vagyok, nem érdekel, mennyi csaj van a helyszínen, de a férfiakat sem mustrálom állat módjára meg nem szerettem akkor sem "pasizni", amikor nem volt párom, inkább csak 1-1 kiszemelttel szeretek ismerkedni. A lángost szeretem mondjuk.


De ha én választhatnék, valami jó kis koncert a rakparton vagy piknik egy mezőn / ligetben 25 fokban, este meg egy színházi előadás.

tegnapelőtt 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!