Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is gyűlöl strandon, tó...

Más is gyűlöl strandon, tó közelében lenni ezek miatt?

Figyelt kérdés
Családi vakációra jöttünk a Balatonhoz, de már várom, hogy hazamenjünk. Délutántól estig folyamatosan, torkaszakadtukból üvöltöznek felváltva társaságok a vízben, a zenét sokszoros hangerőn nyomatják, ráadásul az összhangulat olyan, mintha egy rakás primitív, idióta hormontúltengéses kamasz közt kellene jól éreznem magam úgy, hogy én is tizenéves vagyok.
jún. 26. 17:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én alapból utálok
jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%

A tizenévesek lázadók. Nekik soha nem jó semmi, még akkor is elégedetlenkednek, ha a szüleik kiköpik a tüdőjüket, úgy megfeszülnek azért, hogy a gyereküknek jó élményt szerezzenek


Nem mondták még, hogy ha tömegbe mész, azzal mindent el kell viselned? Miért nem mész be a vízbe, úszol egyet, labdázol a szüleiddel..és élvezed a nyaralást?

jún. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ezt én se kedvelem.
jún. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
28%

12

"labdázol a szüleiddel..."


Szerinted a kérdező ötéves, most komolyan... XD

jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Tény, hogy sok helyen elő szokott ilyesmi fordulni, de szerencsére még nem tartunk ott, hogy ez lenne teljesen az általános. Balatonnak is vannak nyugisabb, eldugottabb strandjai, ahol aligha fordul elő ilyesfajta viselkedés.
jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

#14

Látom, neked se voltak szerető szüleid.

Sőt, vak is vagy, ha nem látod, hogy kortól függetlenül mennyien labdáznak a strandon, mivel a labdázás nem korhoz kötött tevékenység.

jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az én szerető szüleim nem köteleztek olyan szórakozásra, amihez nem volt kedvem. 😉
jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igen, irigylésre méltó 17-es.

A legapróbb szikráját nem adtam a szüleimnek arra, hogy szeretnék egy rakás agyhalott, primitív és alacsony IQ-jú hangoskodó hülyével egy helyen lenni, akiknek a Balatonnál is mocskosabb a szájuk. Amúgy is meggyőződésem, hogy a korosztályom végtelenül ostoba, isten ments, hogy sulin kívül ezekkel a véglényekkel kelljen lennem.

jún. 27. 21:15
 19/20 anonim ***** válasza:

#17

A 14-es kommentben a labdázást méltatod, hogy az csak 5 éveseknek való. Miután megcáfoltam az állításodat, máris terelsz, hogy téged a szüleid ....

És? Most nem erről volt szó.


A labdázás kortalan. Ha téged nem köt le, oké. Ettől függetlenül, felnőtt embereket is látni labdázni a medencékben.


A kérdező meg gondolom tizenéves kamasz, akinek soha semmi nem jó. Egy családi nyaralásba is bele akar halni. Nem a szülők tehetnek arról, hogy a kérdező egyszerűen ennyire passzív. Ahelyett, hogy bemenne a vízbe lehűteni magát, vagy úszna. A Balaton elég nagy, nem kell a kifogás.

jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19

Te amúgy min hisztiztél be ennyire, most komolyan? Nem cáfoltál emg semmilyen állítást, hanem személyeskedni kezdtél, hogy nen szeretnek a szüleim. Nagyon alja...


A tizenéves kamaszt meg lehet kötelezni dolgokra, és bizonyos helyzetekben nyilván elvárható az alkalmazkodás. De nehogymár ott tartsunk, hogy a SZÓRAKOZÁSÁT sem választhatja meg, mert a szülei kifingtak magukból egy rossz ötletet.

jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!