Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is gyűlöl strandon, tó...

Más is gyűlöl strandon, tó közelében lenni ezek miatt?

Figyelt kérdés
Családi vakációra jöttünk a Balatonhoz, de már várom, hogy hazamenjünk. Délutántól estig folyamatosan, torkaszakadtukból üvöltöznek felváltva társaságok a vízben, a zenét sokszoros hangerőn nyomatják, ráadásul az összhangulat olyan, mintha egy rakás primitív, idióta hormontúltengéses kamasz közt kellene jól éreznem magam úgy, hogy én is tizenéves vagyok.
jún. 26. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
beteszed a fülhallgatót és jó vagy...
jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem
jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Én közel élek Siófokhoz, mégis nyugatabbra megyek fürdeti a Balatonba. Vannak nyugisabb települések, partszakaszok, ahol nem gyűlik össze annyi nép, nincs akkora nyüzsi. Javaslom legközelebb ilyen helyet keressetek.
jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
igen, ezek miatt is, meg kb időpazarlásnak érzem.
jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
En csak azert gyűlöltem mert nem engedtek el soha sehova diszkoba sem ejszaka sem, olyan volt mintha a mamámmal lennék vmi gyógyvizi furdőben vmi nyuggerpartin! Akkor ott be is hisztiztem hogy en családdal nyaralni soha többet.
jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Duke81 ***** válasza:
69%
Mert gondolom te vagy az etalon aki mindenki felett áll intellektuálisan és az összes több egy rakás birka, bal*asz. Ha nyugalmat akarsz akkor nem menj tömeges, felkapott helyekre ahol sokan vannak és még ráadásul nem is hajlandóak csöndben ücsörögni a parton.
jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Igen, elviselhetetlen, amikor a tűző napon 10 négyzetméteren belül 20 hülyegyerek ordít a vízben. Azt javaslom hogy estefele menj a vizbe amikor már kevesen vannak, a nap sem éget, nincs 40 fok sem.
jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Seila ***** válasza:
Azért mert Balaton...
jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
En a gyerekeket es a gyerekeseket gyulolom..
jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem, én szeretek, mert én vagyok az ordibáló társaság tagja általában.😎 Mi jól érezzük magunkat. Maradj inkább otthon, biztos jó buli a Fortnite is egész nyáron.
jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!