Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogyan reagálta le vagy...

Ki hogyan reagálta le vagy reagál erre?

Figyelt kérdés

Elegem lett a tévécsatornákból ömlö reklámhadjáratból és lemondtam a tv előfizetést.Idén hónapokig be sem kapcsoltam a tévécsatornákat majd arra az elhatározásra jutottam a feleségemmel,hogy kiírtjuk a lakásból ezt a hazug médiát és a majd én megmondom,hogy mire költsd azt a kevés pénzed reklámokat.

Ti mindezt a hétköznapokban hogyan élitek meg,mit gondoltok erröl az agymosásról?


jún. 26. 14:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Már gyerekkoromban annyit elromlott a tv, hogy többet nem néztem, mint igen. Anyukám nem hiányolta, így nem is vettünk újat. Mikor kaptunk egy használtat úgy 1 év alatt elegünk lett a sok reklámból és csak porfogó lett a tv-ből. Azóta eltelt tizensok év, de én még mindig a tv ellen vagyok. Párom hátterzajnak kapcsolta csak be, de ő is megunta, így már nem nézünk tv csatornákat, max youtube meg filmek. Ha egyedül vagyok, be sem kapcsolom.
jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Beállítom felvételre azokat a műsorokat, amik érdekelnek és pár mp alatt gyorsban áttekerem a reklámokat.


Korábban volt egy programom, ami képtartalom alapján kivágta a reklámokat, sajnos ezt kitriblizték.

jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Olvastam a reagálásotokat.Meg kell állapitanom,hogy ti is hasonló cipőben szaladgáltok.Tehát ezek szerint nem a józan ítélőképességemben van a hiba.Csak egy kérdést engedjetek meg még : - Tudja mindenki,hogy tele a hócipő a barom reklámhadjáratukkal és mégis nyomják ezerrel kéretlenűl a képünkbe,vajon miért?Mert abban van a pénz?Szeretnek idegesiteni?
jún. 26. 15:50
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 mert a célközönséget így is elérik a reklámokkal. Az idősek vagy nagyon fiatalok nem értenek hozzá, nem tudnak telepíteni mondjuk egy reklám blokkolót, vagy nincs is számítógépük, csak TV. Ahogy halnak ki a régebbi generációk, úgy fog szerintem visszaszorulni a TV nézés. Nekem az ismerősi körömben nincs olyan felnőtt ember 70 év alatt aki még néz TV-t. Már mindenki streamingre van előfizetve vagy torrentezi a filmeket. Egyedül a 87 éves nagyszüleimnél van még bekötve TV, de nagymamám már megtanulta használni a laptopjukat, és simán felmegy youtubera ha meg akarja nézni például hogy hogy kell gondoskodni a hortenziákról :D
jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

S*rozatBaráton nézek sorozatokat 9-10 éve, filmeket szinte nem is. Ha esetleg ott nincs fent valami, akkor alternatívákat keresek neten.

Nekem már nagyon régóta sok volt a tévében futó reklám, megelégeltem a propagandát, meg nagyon ritkán adtak csak olyan sorozatokat, amiket szerettem, vagy követni szerettem volna. Arról nem is beszélve, hogy rendre olyan időben ment, ha mégis leadtak valami jót, amikor nekem nem volt alkalmas.

Neten meg adblock-ot használok, jó sok éve.

jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15. Az adblock egy kicsit elkanászodott mert enged bizonyos reklámokat jó pénzért persze.Az uBlock Origin az még tartja magát.Én még használom a DuckDuckGo PrivaciEssentials és a Privaci Badgert is.Nyomkövetök és a reklámok már nem zavarnak.
jún. 26. 16:32
 17/18 Noren1989 ***** válasza:
47%

Egy hős vagy a szememben.


Mi egy haverral alkalmanként csak ivós jàték végett, kocsmàban nézzük az M1et. Mindenki iszik, mikor az alàbbiak elhangzanak:


Hàborús helyzet

Klímavàltozàs

Putin

Koronavírus-helyzet



Ésatöbbi.


Újonnan lehetne magyarpéterezni, de nem szívesen bújok àt dolgok alatt.

jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%

ˇ#13 ezért ezek a gagyi csatik PÉNZT kapnak. 10' filmbeli anyag ~5' reklám.

Reklámmal ma inkább életérzést, vágyat, késztetést keltenek, ma már alig van termék hirdetés, az inkább képújságos helyi csatornák reklámfelületei megy 10 órát, 1 óra helyi hírek majd megint képújság.

De érdekes, a DIGI saját tv-csatija is ilyen!! .

jún. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!